Öğrenciler yılın en iyilerini seçti
Balıkesir Haberleri
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
01.01.2022 - 12:15, Güncelleme:
01.01.2022 - 12:15 52900+ kez okundu.
Öğrenciler yılın en iyilerini seçti
Ayvalık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu yeni yılı karşılarken yeni bir çalışmaya imza attı.Okulun 8.sınıf öğrencilerinin katıldığı ankette, yılın en iyileri 5 dalda belirlendi. Okul Müdürü Mustafa Kurtuluş, hedeflerinin çocukların farkındalığını arttırmak ve emek veren ile hak edeni görmelerine yardımcı olarak onları sadece öğretim sürecinde değil hayatın içinde eğitimlerine katkı sağlayabilmek olduğunu söyledi.
Ayvalık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu yeni yılı karşılarken yeni bir çalışmaya imza attı.
Okulun 8.sınıf öğrencilerinin katıldığı ankette, yılın en iyileri 5 dalda belirlendi. Okul Müdürü Mustafa Kurtuluş, hedeflerinin çocukların farkındalığını arttırmak ve emek veren ile hak edeni görmelerine yardımcı olarak onları sadece öğretim sürecinde değil hayatın içinde eğitimlerine katkı sağlayabilmek olduğunu söyledi.
Okulun 8.sınıf öğrencilerinin katıldığı ankette, yılın en iyileri 5 dalda belirlendi. Okul Müdürü Mustafa Kurtuluş, hedeflerinin çocukların farkındalığını arttırmak ve emek veren ile hak edeni görmelerine yardımcı olarak onları sadece öğretim sürecinde değil hayatın içinde eğitimlerine katkı sağlayabilmek olduğunu söyledi.
Hibya Haber Ajansı (HHA), Beyaz Haber Ajansı (BHA), Igfa Haber Ajansı (IGF) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.