RSS

RSS nedir?

RSS, yeni eklenen içeriğin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan özel bir XML dosya formatıdır. Kullandığı dosya biçimleri .rss ve .xml'dir.

Ne yarar sağlar?

Google News, Yandex Zen gibi kaynaklara veri göndererek sitenizdeki haberleri ilgili kaynaklarda sunabilirsiniz.

RSS beslemelerine özel olarak linkleri alarak üye olanlar ise son haberlere internet sitesinde gezmeden en hızlı şekilde ulaşabilirler.

RSS beslemelerini nasıl okuyacağım?

RSS beslemelerini Google yada Yandex gibi kaynaklara göndermek için abone olmanız gerekiyor, ardından aşağıdaki linkleri ise bölümler kısımlarından tanımlayabilirsiniz.
Eğer içerikleri siz kendiniz okumak isterseniz bilgisayarınızda bir okuyucu program mevcut olmalı.
Böyle bir programa sahip değilseniz RSSOwl isimli programı indirebilirsiniz.
Programı kurduktan sonra ilgilendiğiniz kategorinin XML linkini programınızın yeni kaynak kısmına yazmanız yeterli. habergalerisi.com sitesinin artık tüm haberleri bu program açık olduğu müddetçe size anlık olarak ulaşacaktır.

# Kategori Açıklama Url Bağlantı
Son 20 Tüm kategorilerde son eklenen 20 haber. https://habergalerisi.com/rss.xml
Ekonomi Ekonomi kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/ekonomi.xml
Yerel Haberler Yerel Haberler kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/yerel_haberler.xml
Gündem Gündem kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/gundem.xml
Siyaset Siyaset kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/siyaset.xml
Spor Spor kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/spor.xml
Teknoloji Teknoloji kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/teknoloji.xml
Sağlık Sağlık kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/saglik.xml
Yaşam Yaşam kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/yasam.xml
Haberler Haberler kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/haberler.xml
Tarih Tarih kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/tarih.xml
Dünya Dünya kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/dunya.xml
Magazin Magazin kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/magazin.xml
Sanat Sanat kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/sanat.xml
Genel Genel kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/genel.xml
Balıkesir Haberleri Balıkesir Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/balikesir_haberleri.xml
Bursa Haberleri Bursa Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/bursa_haberleri.xml
Bilecik Haberleri Bilecik Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/bilecik_haberleri.xml
Çanakkale Haberleri Çanakkale Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/canakkale_haberleri.xml
Edirne Haberleri Edirne Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/edirne_haberleri.xml
Kocaeli Haberleri Kocaeli Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/kocaeli_haberleri.xml
Kırklareli Haberleri Kırklareli Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/kirklareli_haberleri.xml
Sakarya Haberleri Sakarya Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/sakarya_haberleri.xml
Yalova Haberleri Yalova Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/yalova_haberleri.xml
Tekirdağ Haberleri Tekirdağ Haberleri kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/tekirdag_haberleri.xml
Yazarlar Yazarlar kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/yazarlar.xml
Featured Featured kategorisine ait son haberler. https://habergalerisi.com/rss/featured.xml
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
startup ekosistemi, izmir spotçu, https://www.metkimbocekilaclama.com/, kasko teklifi, malatya araç kiralama, evden eve nakliyat, istanbul böcek ilaçlama, hasta yatağı kiralama, mide balonu, evden eve nakliyat, ingiltere aile birleşimi