Nuxe Huile Prodigieuse ile Işıldayın!

Nuxe Huile Prodigieuse ile Işıldayın!
Nuxe Huile Prodigieuse ile Işıldayın!

Her kadın cildinin canlı ve bakımlı görünmesini ister. Bu etkiye sahip olmak için bakıma vaktini ayırması şarttır. Özellikle çalışan kadınlar için bu vakit son derece değerlidir. Bu sebeple pratik ve etkili ürün arayışında bulunurlar. Kadınların tamda bu ihtiyaçlarına cevap veren Nuxe Kuru Yağ çok amaçlı kullanımı ile tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Peki nedir bu Nuxe yağ gelin birlikte inceleyelim.

Bir yağdan daha fazla etkiye sahip Nuxe kuru yağ yüz, saç ve vücut bakımı için özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek nemlendirici ve besleme özelliğine sahip bu ürün kişinin ihtiyaç duyduğu nem seviyesini gidermeye yardımcı olur. Antioksidan özelliği sayesinde yüz, vücut ve saçı çevresel faktörlere karşı korur. Doğal içeriklerden elde edilmiş bu ürün;

Yüz bakımında, cildi nemlendirir, kuruluğa bağlı çizgi ve kırışıklıkları önler, cilde doğal bir ışıltı ve canlılık kazandırır.

Saç bakımında, ısı ile şekillendiriciler, boya ve kimyasal işlem gibi sebeplerle kurumuş ve yıpranmış saçları onarmaya yardımcı olur. Saçları nemlendirerek daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

Vücut bakımında ise, yoğun nemlendirici özelliği sayesinde vücudu besler. Kuruluğa bağlı çatlak oluşumunu giderir ve vücuda yumuşaklık kazandırır.

Formülündeki  7 değerli bitkisel yağ ile cilde kadife yumuşaklığı sunar. Silikon ve mineral yağ içermeyen özelliği sayesinde tüm ciltlerin dahi kullanımına uygundur. Yoğun ışıltı severler Huile Prodigieuse Or Dry Oil parıltılı çok amaçlı kuru yağı tercih edebilirler.

İster günlük yaşamınızda isterseniz de özel günlerinizde tercih edebileceğini Nuxe kuru yağ her zaman sizinle!

Nuxe markasının ürün yelpazesinde Nuxe parfüm, Nuxe güneş kremi, Nuxe dudak kremi, Nuxe göz kremi, Nuxe dudak balsamı, Nuxe super serum ve tüm Nuxe ürünleri Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here