Bosch Rexroth, ‘Certified Excellence’ sertifikalı iş ortaklarıyla şimdi müşterilerine çok daha yakın

bosch-rexroth-certified-excellence-sertifikali-is-ortaklariyla-simdi-musterilerine-cok-daha-yakin.jpg

Bosch Rexroth, Certified Excellence sertifikalı iş ortakları aracılığıyla müşterilerle daha da yakın bağlantılar kuruyor.
 

Bosch Rexroth, Türkiye’de yeni iş ortaklığı modelini (Certified Excellent Partner) hayata geçirdi. Bu yeni model sayesinde, fabrika otomasyonu, endüstriyel ve mobil uygulamalar ile ilgili Rexroth hareket ve kontrol çözümlerinin sunduğu avantajlardan yararlanmak daha da kolay hale geldi.

 

Tek noktadan alışveriş deneyimi yaşatan Bosch Rexroth yerel iş ortakları, bir veya daha fazla Rexroth teknolojisi için sertifika alabildiği gibi, dağıtım, servis, çözüm ya da eğitim alanlarının bir ya da birkaçı için sertifikalandırılabiliyor. 

 

reklam

Bosch Rexroth'un yüksek kalite ve teknik bilgi standartlarını karşılayan sertifikalı iş ortakları, ürünleri ve çözümleri tasarlamak, yapılandırmak ve servis vermek için gereken tüm ilgili bilgi, belge ve yazılım araçlarına sahip bulunuyor. Bu da hem alandaki danışmanlık uzmanlığını artırmaya hem de birçok müşteriye mükemmel çözümün sağlanması için gereken süreyi azaltmaya yardımcı oluyor. 

 

Kanıtlanmış uzmanlık 

Türkiye’de iş ortaklarına ilk sertifikaları geçtiğimiz günlerde takdim ettiklerini belirten Bosch Rexroth Genel Müdürü Hasan Fehmi Civan, sertifikalı iş ortaklarının çok adımlı bir sürecin parçası olarak seçildiklerini belirterek, “Sertifikalı iş ortaklarımız, müşterilerimize konum, dil ve kültür açısından yakın bağları sayesinde, onların ihtiyaçlarını optimum ve hızlı bir şekilde karşılayabiliyor. Bu da müşterilerin, Bosch Rexroth gibi küresel bir şirketin sunduğu avantajlardan ve yerel bir iş ortağının esnekliğinden fayda elde etmelerini sağlıyor” dedi.

 

Partnerden tam not!

Certified Excellent Partner etkinliğine katılan Bosch Rexroth sertifikalı iş ortağı HİPAŞ A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Dalkıran, “Ben her zaman partner toplantılarına katılmaya büyük özen gösteririm. Çünkü bu toplantılar bana aile olduğumuzu, konuşarak, tartışarak, birlikte vakit geçirerek daha güçlü iş birlikleri kurabileceğimizi hissettiriyor. Bu kez yeni adıyla gerçekleştirdiğimiz partner toplantımızın önemi çok daha kıymetli. Pandemi nedeniyle zorlu geçen iki yılın ardından organize edilen bu toplantı, kanımca hepimize ilaç gibi geldi” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz