Bitay Blockchain Economy İstanbul Summit’e sponsor oldu

bitay-blockchain-economy-istanbul-summite-sponsor-oldu.jpg

Türkiye’nin global borsası Bitay, İstanbul’da düzenlenen Blockchain Economy Summit’e katıldı. Etkinlik kapsamında "Türkiye'de Kripto Para Kullanıcılarının Sayısındaki Artış – İstatistikler Gerçekleri Yansıtıyor mu?" başlıklı panele katılarak kripto varlıklar ekosisteminin sağlıklı büyümesinin ve bu alandaki düzenlemelerin önemi vurgulandı. 

 

Türkiye’nin global borsası Bitay, finansın geleceğini yeniden tanımlamak için kripto para endüstrisinin kilit oyuncularını ve uzmanlarını bir araya getiren Blockchain Economy Summit'e katıldı. Avrasya'nın bugüne kadarki en büyük blockchain etkinliği olan etkinlik 27-28 Temmuz 2022 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirildi. Etkinlik iki gün boyunca dünyanın önde gelen kriptopara şirketleri ve blockchain girişimcilerini bir araya getirdi. Blockchain Economy İstanbul Summit’e 50'yi aşkın ülkeden blockchain ve kriptopara girişimcileri, yatırımcılar ve uzmanlar katıldı.

 

Etkinlikte "Türkiye'de Kripto Para Kullanıcılarının Sayısındaki Artış – İstatistikler Gerçekleri Yansıtıyor mu?" başlıklı panelde yer aldı. Katılımcıların büyük ilgiyle izlediği panelde konuşmacılar enflasyon, kripto para verileri ve son fiyatlamalar hakkında görüşlerini belirtirken, kripto para sektörünün Türkiye’deki güncel görünümünü de değerlendirdi. 

reklam

 

Blockchain Economy Summit'te ayrıca stant açan ve misafirlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Bitay, 2 gün boyunca sektörel değerlendirmelerde bulunarak, global iş ortakları ile tanışarak önemli iş birliklerinde bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi