Başarılı oyunculuğu ile gönüllere taht kurdu

basarili-oyunculugu-ile-gonullere-taht-kurdu.jpg

Uzun yıllar dizi, sinema ve reklam filmlerinde, başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken ve izleyiciden tam not alan Hamit Kaya, rol aldığı birbirinden farklı birçok projede performansı ile de gönüllere adeta taht kurdu.

Şiir yazmayı da çok seven ve şiire olan sevgisini her fırsatta sözlerinde dile getiren Hamit Kaya, şiir kitabı ve albümü ile de sevenleri tarafından beğeni ile takip ediliyor.

Şu sıralar aldığı yeni proje tekliflerini de değerlendiren ve çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Kaya, 'Sinema ve dizi olmak üzere değerlendirdiğim birbirinden güzel projeler var, kısa süre içerisinde de içlerinden birinin çekimlerine başlayacağız. 

 

Tüm set ekibi ile birlikte, çok güzel bir çalışma olacağına inanıyorum' diye konuştu. 

Çıkardığı şiir kitabıyla Azerbaycan'da da yoğun ilgi gören Hamit Kaya'nın oradaki sanatçı dostları tarafından şu sıralar şiirleri de sürpriz bir albümle müzik sevenlerin beğenisine sunulacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

reklam
Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi