Beykoz Kır Düğünü

Beykoz Kır Düğünü
Beykoz Kır Düğünü

Şehrin tam ortasında, 8 dönüm arazi içine kurulmuş, eşsiz orman manzarasını, doğanın güzelliğini, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile organizasyonlarınızda, hayal ettiğinizin fazlasını sunarak, en değerli anlarınızı doyasıya yaşamak isteyenler için ideal bir mekân.

En özel ve en değerli anılarını muhteşem bir atmosfer ile taçlandırmak isteyen herkese, doğanın büyülü dünyası eşliğinde hizmet vermekteyiz. Gelin, damat ve yakınlarının istekleri doğrultusunda baz alınan hizmetler, Beykoz kır düğünü organizasyonu arayışı içinde giren tüm çiftler için verilmektedir.

Organizasyon hakkında gerekli kılınan en ufak bir ayrıntıyı dahi atlamadan, kır düğünü hayal eden çiftlerin hizmetindeyiz. Kötü hava şartlarına karşı hazır tutulan kapalı mekânımız ile oluşması muhtemel aksiliklerin önüne geçmekteyiz.

Menü seçeneklerimiz ile isteğe bağlı olarak misafirlerinizi ağırlamakta, süsleme işlemlerini yerine getirmekteyiz. Lokasyon olarak Beykoz kır düğünü organizasyonu tercih eden tüm çiftlerin, unutulmaz vakitler geçirmeleri adına güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Çamlık Bahçe yeşilin maviyle buluştuğu muhteşem doğası ve büyülü atmosferiyle unutulmaz anlara ev sahipliği yapmaktadır. Bütünsel bir yaklaşımla en ufak detayları bile önemseyen Beykoz kır düğün salonu harika bir kılavuzdur. Heyecanlı ve keyifli bu süreçte çiftlerin harika hissetmelerini sağlamak en büyük çalışma prensipleridir. Güler yüzlü ekibi, tüm süreci yönetirken çiftler güvenle bu masalsı günün tadını çıkarmaktadır.

reklam

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedefleyen “Çamlık Bahçe”, 16 senelik tecrübesi ve başarısı ile detaylara önem veren ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen, bir tesisten beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir yer.

Tesisin kır bahçesi alanında yapılan organizasyonlarda, kapalı mekânlarda başka hiç bir organizasyon yapılmamakla birlikte, olumsuz hava koşulları riskine karşı kapalı olan mekânımızı da organizasyon sahipleri için hazır tutuyoruz.

Hayal ettiğiniz en güzel ve değerli günlerinizi, gerçeğe dönüştürmek ve unutulmaz kılmak için siz değerli misafirlerimizi “Çamlık Bahçe’ye” bekliyoruz.

Bu çok özel mekâna FSM köprüsü çıkışından sonra aracınız ile 5 dk. gibi kısa sürede ile ulaşabilirsiniz.

Beykoz Kır Düğünü olarak aradığınız mekan size çok yakın. Çamlık Bahçe olarak kaliteli hizmet ve güler yüzlü personeli ile sizi en özel gününüzde en güzel şekilde ağırlayarak mutlu ediyoruz.

 

Kır düğünü deyince akla Beykoz’un eşsiz yeşillikleriyle ünlü Çavuşbaşı’nda bulunan meşhur Çamlık Bahçe gelir.

 

Çamlık Bahçe olarak her bütçeye uygun olan kır düğünü fiyatları ile eşsiz bir düğün imkânı sunmaktayız.

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi