İstanbul En İyi Köpek Eğitim Merkezi Pet Okulu

Evcil hayvan sahiplerini sevindirecek bir haber de İstanbul Beylikdüzü’nden geldi. Uzun zamandır köpek eğitim merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren Pet Okulu, İstanbul’un en iyi köpek eğitim merkezi olarak seçildi.

Evcil hayvanlarla sağlıklı bir iletişim kurmanın en iyi yolu, hiç şüphesiz erken dönemde verilecek eğitim. Tuvalet eğitimi, sosyalleştirme eğitimi, gel-git komut eğitimi gibi köpeğin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin erken dönemde verilmesi gerekir. Tabi ki bunun için de alanında iyi bir uzman köpek eğitmeninden destek almak gerekir. Köpek eğitimi alanında edindiği tecrübeleri ile her köpek cinsi üzerinde farklı eğitim teknikleri uygulayan Petokulu köpek eğitmeni Buğra Zinnur Demiral, “köpek ile iletişim kurabilmenin yolu, önce onu anlamaktan geçer. Bunu da ilerleyen dönemlere bırakmak, iletişimde beklentileri engeller. Bu yüzden erken yaşta köpek eğitimi verilmesini önemli görüyoruz” diyor.

Köpeğiniz Size İtaat Etsin

Köpek eğitimi alanında edindiği tecrübeleri ve pet sahiplerinin en çok sıkıntı çektikleri konular hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olan köpek eğitmeni Buğra Zinnur Demiral, “bu sıkıntı aslında köpek sahiplerinin ilk başlarda köpeklerine yeteri düzeyde eğitim vermemelerinden kaynaklanıyor. Köpekler de tıpkı çocuklar gibidirler, her isteklerini yerine getirirseniz bir süre sonra siz ona değil, o size hükmetmeye başlar. Bu nedenle erken dönemde eğitim vermek ve sahibine karşı itaatkar olabilmesi için yapılması gerekenleri yapmak gerekir” diyor. Sorduğumuz “Peki, yavru köpeğe sahibine itaatkar olmayı nasıl öğretebiliriz?” sorusu üzerine ise Pet Okulu uzman köpek eğitmeni Demiral şunları söylüyor;

“Her köpek sahibinin köpek eğitiminden anlaması ya da bu alanda uzman olması beklenemez. Hem teorik eğitim hem de pratik eğitime sahip olmak gerekir. Kabul edelim ki İstanbul gibi büyükşehirlerde yaşayan insanlar, köpeklerine yeteri kadar zaman ayıramıyorlar, bu da eğitimlerinde özellikle beklentilerin karşılanmamasına neden oluyor. Köpek beslemek elbette zevkli bir iştir ancak bunu daha zevkli hale getirmek için eğitimin zamanında ve uzman biri tarafından verilmesi gerekir.

İstanbul Beylikdüzü’nde hizmet verdiğimiz köpek eğitim merkezimizde, yavru köpek eğitiminden yaşlı köpek eğitimine kadar tüm yaş gruplarına özel eğitimler veriyoruz. Buna ek olarak köpeklerin beslenmesi konusunda da ortaklığımız bulunan Petzzshop ile müşterilerimizi destekleyerek daha kaliteli mama ile köpeklerini beslemelerini öneriyoruz. Çünkü sadece köpek eğitimi vermekle de iş bitmiyor. Köpeğin sağlıklı kalabilmesi için yeteri kadar ve doğru şekilde beslenmesi de önemlidir.”

reklam

Köpeğiniz ile İyi Bir İletişim için Pet Okulu’nu Arayın

Köpek eğitimi alanında aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz, uzman eğitici kadrosu ile köpeğiniz ile sizin aranızdaki iletişimin daha sağlıklı hale gelmesini sağlayan İstanbul’un en iyi köpek eğitim merkezi olarak seçilen Pet Okulu ile iletişime geçerek köpeğiniz için istediğiniz eğitim hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Uzman ekip ve yöneticilerinden alacağınız destek sayesinde, köpeğinizin daha iyi eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için +90 505 006 53 47 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi