İkizler Burcu Kadını Özellikleri

Eğlenceye düşkün ve sevecen olmaları, ikizler burcu kadını özellikleri arasında dikkat çeker. Üstelik hayatını belirli rutinlerle yaşamak onu sıkar ve bu sebeple sürekli bir farklılık, değişiklik arayışındadır. Enerjik ve aktif bir yapıya sahip olduğundan ele avuca sığmaz ve bulunduğu ortamda onu uzun süre göremezsiniz.

Tüm Yönleriyle İkizler Burcu Kadını Özellikleri

Arkadaş çevresi geniştir. Dostlarıyla eğlenceli vakitler geçirmekten hoşlanır. Neşeli ve hoşsohbet olması, etrafındaki insan sayısının artmasını sağlar. Ani bir kararla çıkılan tatil, tam ondan beklenecek bir harekettir. Tatilde kafa dinleme diye bir anlayışı yoktur. Kalabalık ve hareketli ortamları tercih eder.

İkizler burcu kadınının olumsuz tarafı, kararsızlığı ve değişkenliğidir. ‘Çift karakterli’ olarak bilinirler ve aniden değişebilirler. Kahkaha atarken aklına gelen bir şeyle ağlamaya başlar, neşeliyken birden suratı asılır ve kimse ne olduğunu anlayamaz. Birden ortamı terk edip gider ve geri geldiğinde hiçbir şey olmamış gibi kaldığı yerden devam eder.

Onunla alışverişe gitmek istemeyebilirsiniz çünkü en küçük bir şeyde dahi karar vermekte zorlanır. Karar mekanizması gelişmediğinden “onu mu alsam acaba, ay yok şunu alayım” türü davranışlarına maruz kalmanız muhtemel.

İkizler Burcu Kadını Fiziki Özellikleri

İkizler kadını oldukça dikkat çekici bir fiziğe sahiptir. Ortalamanın üzerindeki uzun boyu, uzun ince kol ve bacakları, yuvarlak yüz hattı hemen herkes tarafından fark edilir. Beyaz tenlidir ve renkli gözlüdür. Dalgalı kumral saçları çekiciliğini daha da arttırır. Her zaman bakımlıdır ve modayı yakından takip eder.

İkizler Burcu Kadını İş Hayatı

Gerçekten bir iş kadını olmaları, ikizler burcu kadını özellikleri arasında iş hayatında en dikkat çekenidir. İçerisinde sürekli hareketlilik olan plaza ortamı, onlara en uygun iş alandır. Kıvrak zekâsı ve analitik düşünme becerisiyle, yönetici ve patronların en çok aradıkları tiplerdir. Fakat alt kademelerde çalışmaktan pek hoşlanmazlar. İkizler kadını ya yönetici olmalıdır ya da serbest, özgür, kimseden emir almayacak bir işte çalışmalıdır.

Yöneticiliğin yanında mühendislik, gazetecilik, televizyon ve medya, yazarlık gibi meslekler de tercihleri arasında olabilmektedir. Ruh halinin değişkenliği ve bulunduğu ortamda uzun süreler duramamasından dolayı iş seçiminde kararsızlıklar yaşayıp, girdi çıktılar yapabilir. İkna kabiliyeti güçlü olduğundan satış ve pazarlama sektöründe de ikizler burcu kadınını görebiliriz.

İkizler Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

İkizler kadını, aşk hayatında da yönetici olmayı ister. Özgürlüğüne düşkün olduğundan ona karşı yapılacak en ufak bir kısıtlama girişimi, ani ve asabi çıkışlarına neden olabilir. “Ben seçilmem, seçerim” mantalitesindedir. Bir erkek tarafından tercih edilmeyi sevmez. Erkeğini o seçmeli ve tercihinin sonucunda hayatına almalıdır.

Çok çabuk sıkıldığından ilişkileri fazla uzun sürmez. Biriyle uzun yıllar birlikteyse, onu gerçekten sevmiştir. Evlenip mutlu bir yuva kurabilir. Ruh eşini bulmuşsa onunla evlenip çoluk çocuğa karışabilir ve ailesine, çocuklarına sahip çıkarak hayatını idame ettirebilir.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Partneri kendisi gibi kıpır kıpır, neşeli ve konuşkan olmalıdır. Ağırbaşlı, sakin erkeklerden hoşlanmaz, böyle biriyle birlikte olsa da ilişki çok uzun sürmez çünkü ondan sıkılır. Birlikte gezmek, eğlenmek, tatile gitmek en keyif aldığı anlardır. İkizler kadını hayatına birini alırken dış görünüşüne önem verir. Kendisi uzun boylu ve dikkat çekici bir fiziğe sahip olduğundan partnerinin de uzun boylu, bakımlı ve yakışıklı olması şarttır.

Dış görünüş kadar entelektüel birikime de önem verir. Zeki, başarılı, okumayı seven, araştıran erkek tercihinde öncelik sırasındadır. Eşiyle kültürel etkinliklere katılmaktan, sinemaya, resim sergisine, konsere gitmekten hoşlanır.

İkizler Kadınına Alınabilecek Hediyeler

İkizler burcu kadınının en sevdiği şeyler arasında seyahat olduğundan, alacağınız bavul, sırt çantası hatta gezi rehberi onu son derece mutlu eder. Çantasında her zaman kalem defter bulunur, bu sebeple ona hediye olarak kalem defter de alabilirsiniz. Kişisel bakımına önem verdiği için ona alınacak cilt bakım ürünleri, şık çantalar, topuklu ayakkabılar gösterişli takılar hoşuna gider ve büyük bir zevkle kullanır.

İkizler Kadınları Hangi Burç Erkekler ile Anlaşır?

İkizler burcu kadını en çok koç erkeğiyle anlaşır. Koç erkeğinin hareketli, neşeli, muhabbeti seven tarafı ikizler kadınını kendine çeker. Birlikte eğlenceli, keyifli vakitler geçirebilirler.

Terazi burcu erkeği de ikizler kadınının uyum sağladıkları arasındadır. Terazi erkeğinin uyumlu ve dengeli tarafı, ikizler burcu kadınının uçarı ve ölçüyü kaçıran taraflarını dengeler. Bu nedenle uzun süreli birliktelikler yaşamaları muhtemeldir.