Discord Sunucuları

Discord Sunucuları
Discord Sunucuları

Discord, 2015 yılında sahneye adım attığımdan beri etkili bir biçimde büyüdü. İlk olarak oyunculara adanmış şekilde olsa bile, iletişim kurmak ve topluluk oluşturmak adına kullanılan en yararlı uygulamalardan biri haline gelmiştir. En popüler discord sunucularına ve diğer discord sunucuları ile beraber birçok insanın ilgi odağı konumundadır.

 

Kendi Discord sunucunuzu da kurarak dostlarınızla beraber sohbet edebilirsiniz. Discord, görüntülü, yazılı ve sesli bir şekilde sohbet edilmesine fırsat sunan ücretsiz bir uygulama platformudur. İlgi alanlarınıza göre farklı sunucular içerisine de katılım sağlamanız mümkündür.

 

Bu yazımız içerisinde discordsunuculari.com internet adresi olarak sizlere Türkiye’deki en popüler Türk Discord sunucularını paylaşacağız. Paylaşmakta olacağımız bütün discord sunucuları için internet sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

1. NovaClub

Teknoloji ve yazılım ile alakalı her türlü konuda yararlı içeriklerin paylaşıldığı, insanların birbirlerine yeni şeyler öğretmek adına desteklediği bir sunucudur. Teknoloji meraklısı bir kişiliğe sahipseniz kesinlikle kayıt olmanızı öneririz.

  1. Harika Girişimci

Eğer girişimci bir yapınız var ise ve yeni fikirlere sahipseniz bu harika girişimci discord sunucusu tam olarak size göre. Sunucu girişimcilerin sosyal bir alan üzerinde buluşmasını hedefliyor. Kendinizi geliştirebilmeniz adına bu sunucu kanalını sizlere tavsiye ediyoruz.

  1. Among Us

Among Us son dönemlerin en popüler oyunlarından birisi haline geldi. Online bir şekilde oynanan oyun olduğundan dolayı topluluk kurulması oyuna çok daha fazla keyif katacaktır.

  1. Atlantis

Doğruluk ve cesaret, vampir köylü gibi pek çok oyunu oynayabildiğiniz discord sunucusu, en popüler olan Türk discord sunucularından birisidir. Sizlere tavsiye ederiz.

5. İnternette Kalite Topluluğu

Yazılım, genel kültür, oyun, sinema ya da bilim gibi pek çok alanda kişilerle beraber sohbet edebilme imkanınızın bulunduğu bir sunucudur. Keyifli bir zaman geçirmek adına dahil olabilirsiniz.

6. CSGO

Sunucu içerisinde onlarca oyun arkadaşı edinebilirsiniz. Bununla beraber sunucu düzenli bir şekilde hediyeler dağıtmaktadır. Ayrıca çeşitli turnuvalarında düzenlenmesini sağlayan sunucu, oldukça ciddi rakamlarda bir kullanıcı sayısına sahiptir.

7. PUBG Mobile Türkiye

PUBG Mobile oyunu son dönemlerin en popüler oyunlarından bir diğeridir. Eğer sizde PUBG Mobile oyununu oynuyorsanız, kendinize oyun ile alakalı eğlenceli bir yer arıyor iseniz bu discord sunucusu sizlere göre.

8. Simurg

Felsefe, bilim, sinema, edebiyat ve sanat gibi sohbetlerin sık bir şekilde yapıldığı Simurg sunucusu yararlı bir kanaldır. Keyifli bir zaman geçirmek adına discord sunucusuna dahil olabilirsiniz.