İstanbul’da Ofis Taşıma Süreçleri

İstanbul’da Ofis Taşıma Süreçleri
İstanbul’da Ofis Taşıma Süreçleri

İstanbul’da Ofis Taşıma Süreçleri kapsamında firmalar İstanbul ofis taşımacılığı işlemini kendi hizmet standartları kapsamında yapmaya çabalasalar da süreçlere en büyük etki eden faktör olan tecrübe sayesinde firmamız bu işlemi çok daha iyi yapmaktadır.

İstanbul’da En İyi Ofis Taşıma Firması Kimdir

 

İstanbul’da En İyi Ofis Taşıma Firması Kimdir araştırmasını hiç şüphe yok ki ofis nakliyatı yaptırmak isteyen hemen herkes yapar. Çağımızın en önemli araştırma argümanı olan internetin bize sunduğu nimetler kapsamında, her birimiz araştırmalarımız sonucunda hizmet alacağımız firmayı belirliyoruz.

Bizler sizi hiç yormayalım. Yarım asırlık köklü tarihimiz, alanında uzman ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet yapımız sayesinde sizlere kusursuz, aynı zamanda da eşsiz fiyat politikamız kapsamında hizmet sağlamayı vadediyoruz.

Pe ki biz bu işi nasıl yapıyoruz, süreç nasıl işliyor?

Ofisten Ofise Taşıma Süreçleri Nasıl İşliyor

 

Ofisten Ofise Taşıma Süreçleri sizin yalnızca bir telefonunuzla başlıyor. Sunacağımız hizmetin kapsamını siz belirliyorsunuz. Dilerseniz size elinizi bile değmeden anahtar teslim ofis nakliyat hizmeti sunabiliriz. İstanbul ofis taşımacılığı hizmetinden faydalanmak için iletişime geçtikten sonra hemen ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanıyorsunuz. Ofis taşıma kapsamında size tahsis edeceğimiz uzman bir personelimiz ofisinize yönelik analizler yaparak sizlere farklı hizmet seçeneklerimiz kapsamında opsiyonlar sunmaktadır. Seçmiş olduğunuz hizmete göre işlemleriniz ivedi ve itinalı bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyalarınız uygun kolilere zarar görmeyecek bir şekilde de monte halde paketlenir, nakliyeye yönelik evraklarınız hazırlanır ve yeni ofisinize doğru yola koyulur.

Yeni ofisinizde eşyalar dilediğiniz yere itinalı bir şekilde tekrar montajlanır ve kullanım hizmetinize sunulur. Tüm bunlar günümüz ağır koşullarının oluşumuna neden olan Covid-19 standartlarına yönelik yapılmaktadır.

İstanbul’da Ofis Taşıma Süreçleri
İstanbul’da Ofis Taşıma Süreçleri

Korona’ da Ofis taşıma tedbirleri nelerdir

 

Koronada Ofis taşımacılığı tedbirleri amatör ofis taşıma şirketleri ihmal edip görmezden gelebiliyor. Bizler hem müşterilerimizin hem de personelimizin sağlığını düşünürüz! Personelime yapmış olduğumuz rutin sağlık kontrolleri dışında, mümkün olduğunca tek kullanımlık ürünlere yer vererek bununla da yetinmeyip tamamını dezenfekte ediyoruz. Siz sağlığınızı dert etmeyin, biz ofisinizi düşünmekten bütün mutluluk duyduğumuz gibi sağlığınızı düşünmekten de her zaman keyif alıyoruz. Bunun için de hiçbir masraftan feragat etmiyoruz.

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi