Final Bölüm 7: Sanırım Artık Herşey Bitti

Final Bölüm 7: Sanırım Artık Herşey Bitti
Final Bölüm 7: Sanırım Artık Herşey Bitti

Final yazı dizimin altıncı bölümü olan (Ben Bunları HakEtmedim) kaçırmış olanlar bu link üzerinden hemen okuyabilirler: https://habergalerisi.com/2021/01/19/final-bolum-6-ben-bunlari-hak-etmedim/ yedinci bölümün mesajı ise ”Sanırım Artık Herşey Bitti” ve Final Bölüm 7: Sanırım Artık Herşey Bitti ismi ile okuyacaksınız.

Final Bölüm 7: Sanırım Artık Herşey Bitti

“Hepinizin de bildiği gibi ben Yosef, ülkeme onurlu statümle yıllarca hizmet ettim. Karşınızdaki bu aciz adam bir gün beni hain olmakla suçlayıp hapse attırana kadar… Aslında her şeyi çevresindeki dost sandığı insanlar yüzünden yaptı. Sonsuz açlığını bir türlü dindiremiyordu. Tedavisi mümkün olmayan hastalıklara yakalandı, bazı bulaşıcı hastalıkları karısına da geçirdi, hatta çocukları ve torunlarına da…”

Bunları neden anlatıyor, hepsi sırdı. Lanet olsun hepinize… Sanki beni küçük düşürünce elinize ne geçecek?

“Modern tıbbın kendisine bir yarar sağlamadığını öğrendiği zaman binlerce profesör ve yeni mezun doktorları öldürttü. Otlarla yaşamak için kendisine, geçmişte birçok insanın yanlış teşhis ile ölümüne sebep olan bir şaklaban doktor bulmuştu. Yaptığı sözde bilimsel araştırmalarla genç insan kanı bu yaratığı ölümsüz yapacaktı.”

Bir kere aklı başında her insan ölümsüz olmak ister. Hem o doktorlar milyonlarca hap ve sözde güçlendirici aşılarla beni öldürmeye çalıştılar.

“Yeni doğan bebek ölümlerinin artışını inceleyen Victor, bunu bize ilettiğinde artık çok geç kaldığımızı öğrenmiştik.”

Final Bölüm 7: Sanırım Artık Herşey Bitti
Final Bölüm 7: Sanırım Artık Herşey Bitti

Kim bu Victor? Niye benimle uğraşıyor?

“Bizler için planları da pek masum sayılmazdı hani. Kokmuş et olayını hepimiz hatırlarız. Onların da kanı için öldürülen atlar olduğu kesinleşti. Yani kendi elimizle yarattığımız canavar şu an karşımızda.”

Öfff sıkıldım hepinizden.

“Ayrıca tonlarca pirinç ithal ederek halkı aptallaştırmak fikrini sana hangi diktatör dostun verdi? Konuşamıyorsun senin için ne kadar zor. Zırvalamanı yıllarca çektik aptal herif…”

Konuşabilsem de tenezzül etmem cevap vermeye. Patlayın çatlayın.

“Son gece onu yakaladığımızda yine bir parti vermişti. Son derece sarhoştular, bize kapıyı açıp içeri alan kişiyi şimdi yanımıza davet ediyorum. Kendisi bildikleriyle bizi oldukça şaşırtacak.”

Yeni biri daha mı? Bu daha ne kadar sürecek? Göremiyorum ki… Örtüyü yeniden örttüler, neden acaba? Sesinden tanırım belki… Konuşmuyorlar… Ayak sesi yok, bu gıcırtı da neyin nesi? Tekerlekli sandalye sesi bu, evet, gelen sakat biri olabilir. Kim acaba? Aman Tanrım bu Japp… O gün onu kovmuştum ben. Gitmemiş demek ki…

Lanet olası mendebur, bir fare gibi saklanmış. Beni mahveden aşağılık yaratık…

Aydan Erdoğan