Tamtur Yüzük Neden Tercih Sebebidir?

Tamtur Yüzük Neden Tercih Sebebidir?
Tamtur Yüzük Neden Tercih Sebebidir?

Klasik alyansın tek düzeliğinden sıkılan ya da tek taş yüzüklerin demode olması nedeniyle farklı arayışlara yönelen kadınların tercihi elbette ki tamtur yüzük modelleri olacaktır. Birden fazla pırlantanın bir halkanın etrafında dizilimi, sonsuzluğu ifade etmektedir. Kimi zaman düz şerit, kimi zaman ise farklı desenler halinde olan pırlantaların sayısı, kişilerin yüzük ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir.

Tamtur Yüzük Modelleri Nelerdir?

Son yıllarda popüler yüzükler arasına tamtur olanlar oldukça ilgi görmektedir. Çünkü, sonsuz aşkı ve bitmesi istenmeyen birliktelikleri birbirinden özel modellere sahip bu tarz yüzüklerle ifade etmek çok daha anlamlı olmaktadır. Her kadının model tercihi farklıdır. Tamtur yüzük modelleri de bu nedenle farklı maden, taş ve renkte üretilmektedir.

Bu tarz yüzükler tek veya çift sıra taşlı olarak bulunmaktadır. Materyaline göre altın, gümüş ve çelik olarak bulunan yüzüklerin taş olarak opal, zümrüt, safir, elmas ve en çok tercih gören pırlanta modelleri bulunmaktadır. Taş kesimine göre en beğenilen model baget taş olsa da yuvarlak ve prenses modeller de ilgi görmektedir. Beyaz altın, rose, opal, safir ya da siyah renkte ve istediğiniz tüm modellere https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tamtur-yuzukler sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.