T500 Tableti ve T500 Tablet Kılıfı Modelleri

T500 Tableti ve T500 Tablet Kılıfı Modelleri
T500 Tableti ve T500 Tablet Kılıfı Modelleri

T500 Tableti ve T500 Tablet Kılıfı Modelleri

Son zamanlarda oldukça trend olan tablet kullanımına markaların ilgisi de git gide artmakta. Samsung – Apple – Huawei – Xiaomi gibi bir birinden büyük markalar her geçen gün karşımıza yeni tablet modelleriyle çıkıyorlar. Fakat Tablet Kılıf modelleri maalesef bu kadar çeşitli değil. Samsungun T500 modeline uygun tablet kılıfı örneklerine bakacak olursak eğer,

  • T500 dönerli tablet kılıfı
  • T500 smartcase
  • T500 Çanta kılıf

Yukarıdaki 3 model bize yeteri kadar çeşit sunamıyor. Fakat farklı renk seçenekleri ve kombinasyonlar ile t500 tablet kılıfı ile tabletinizi koruyabilirsiniz.

Huawei Mediapad T5 Tablet Kılıf Modelleri

Huawei rakiplerinin aksine tablet piyasasına geç girdi. Fakat hızlı yakaladı diyebiliriz, son zamanlarda gerek cep telefonları olsun, gerekse tablet modelleriyle dünya da en çok satılan teknolojik ürün markası olma yolunda ilerliyor. Son çıkan bir model olan, Huawei Mediapad T5 tablet için kılıf arıyorsanız eğer, Türkiye’de bulabileceğiniz en çok renk ve çeşit Esepetim.com mağazasında yer almaktadır.

Huawei Mediapad T5 tablet kılıflarını bulabileceğiniz bir diğer platformlar ise hepsiburada-amazon-trendyol-çiçeksepeti-gittigidiyor-n11 sanal mağazalardır. Esepetim Mağazası aynı zamanda bu platformlar üzerinden de sizlere tablet kılıfı satıyor.

Samsung P610 Tablet Kılıf Modelleri

Apple ile olan yarışında sürekli olarak birinciliği birbirleriyle paylaşan bir diğer marka ise Samsung. Bu marka telefon-bilgisayar-ev eşyaları vs birçok teknolojik üründe karşımıza çıkmaktadır. Tabi ki tablet sektöründe de lider modellere sahip bir marka. Özellikle son dönemlerde çıkan Samsung P610 tablet için kılıf bulmak gerçekten zor. P610 model yeni çıktığı için sadece bazı mağazalarda bu modele uygun renk ve farklı çeşit tablet kılıfları var. Yani eğer Samsung P610 tablet kılıfı alacaksanız, ilk bakmanız gereken yer tabiki de esepetim.com.

Özellikle piyasada olmayan başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir tablet çantası mevcut! Bu çantanın her modele uygun versiyonu mevcut! Samsung P610 tablet çantası ister hepsiburada-amazon-trendyol-n11 gibi mağazalardan ister google üzerinden Esepetim aratarak direk

Esepetim.com üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Çantayla birlikte p610 tablet kılıfınızı da kullanabilirsiniz. Ayrıca çanta yanında tablet kalemi de hediye!!