Trendyol Paylaş Kazan Nedir Nasıl indirim kazanılır?

Trendyol Paylaş Kazan Nedir Nasıl indirim kazanılır?
Trendyol Paylaş Kazan Nedir Nasıl indirim kazanılır?

Trendyol Paylaş Kazan Nedir Nasıl indirim kazanılır?

Trendyol Paylaş Kazan aktivitesi en çok merak edilen konuların başında geliyor. Paylaş Kazan özelliğini şu adımlarla tarif edebiliriz, Trendyol mobil uygulamasına girerek beğendiğiniz bir ürünü arkadaşınız veya sevdiklerinizle paylaşın; paylaştığınız bu ürün arkadaşlarınız tarafından satın alındığı her defasında sizlere ürünün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazandıracak. Kampanya süresince en fazla 75 TL kazanabilme imkanına sahipsiniz.

Ayrıca Trendyol Aktif İndirim Kuponu gibi fırsatları müşterileri ile oldukça sık bir şekilde buluşturan Trendyol, bu yıl düzenleyeceği 9 ve 12 Kasım tarihleri arasındaki süper indirimler ile de yine adından söz ettireceğe benziyor. Birbirinden yeni kampanyalara imza atan Trendyol’un süper indirim günleri için hazırladığı kampanyalardan bir tanesi de “Paylaş Kazan”. Trendyol İndirim Kodu  gibi avantajlarla gündeme gelen ve tüketicilerin gözdesi olan Trendyol, bu yıl Paylaş Kazan ile indirim günlerine damga vuracak.

Nasıl Kazanacaksınız?

9-10-11 ve 12 Kasım 2020 tarihlerinde, yani Trendyol’un süper indirim günleri içerisinde, Trendyol Mobil Uygulama üzerinden kampanyaya katılabilmeniz için önünüzde iki adet yol var; bunlardan ilki beğenmiş olduğunuz bir ürünü arkadaşınızla paylaşıp, paylaştığınız bu ürünün arkadaşınız tarafından satın alındığı zaman 75 TL’ye varan cüzdan kuponu kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise Favorilerim sekmesinde yer alan Koleksiyonlarım seçeneğine giriş yaparak yeni bir koleksiyon oluşturmanız ve Paylaş seçeneğinden arkadaşlarınız ile paylaşmanız. Paylaşmış olduğunuz bu koleksiyonunuz 25 kaydetmeye ulaştığı takdirde 25 TL değerindeki cüzdan kuponu sizin olacak. Trendyol tarafından sunulan bu 2 farklı kampanyaya da katılabilme şansına sahipsiniz. Koleksiyon paylaşarak en fazla 25 TL ve ürün paylaşarak da en fazla 75 TL kazanarak kampanya dahilinde toplamda 100 TL kazanma imkanına sahip olursunuz.

Trendyol Koleksiyon Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır? Nasıl Ödül Kazanılır?

  • Favorilerim menüsünde yer almakta olan Koleksiyonlarım sekmesine girer ve yepyeni bir koleksiyon oluşturursunuz.
  • Hazırlamış olduğu bu yeni koleksiyonu arkadaşlarınızla paylaşırsınız.
  • Paylaştığınız her koleksiyon 25 kaydedilmeye ulaştığı zaman 25 TL değerindeki bu cüzdan kuponuna sahip olma hakkı kazanırsınız.
  • Kampanyada, her üyenin 9 Kasım ve sonraki günlerde oluşturmuş olduğu en yüksek takipçiye sahip olan koleksiyonu ele alınmaktadır.
  • Kampanyanın sona ereceği tarih ise 12.11.2020 saat 23:59’dur.
  • Kazanılmış olan kuponun Trendyol Cüzdan hesabınıza aktarılabilmesi için Trendyol Cüzdan hesabınızın mutlaka öncesinden aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir.

Trendyol Beğenilen Ürünleri Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır? Nasıl Ödül Kazanılır?

  • Trendyol uygulamasını telefonunuza indirerek bu uygulama üzerinden beğenmiş olduğunuz bütün ürünleri arkadaşlarınız ile paylaşın.
  • Paylaşmış olduğunuz bu ürünler arkadaşların tarafından satın alındığı zaman, her bir satın alınmada ürün ücretinin %5’i kadar cüzdan kuponu kazanma şansı yakalarsınız.
  • En fazla 75 TL kazanabilme imkanına sahip olduğunuzu belirtmek gerekir.
  • Kazanmış olduğunuz Cüzdan Kuponu ödülü Trendyol’da yer alan Cüzdan hesabınıza iletilecektir. Bunun için Trendyol Cüzdan hesabınızın mutlaka kampanya öncesinde aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir.

 Trendyol İndirim Kodu Kullanımı

Tüm Trendyol indirim ve aktivilerinden kazandığınız indirimlerin haricinde ayrıca yine Trendyol’dan ekstra indirimler kazanmanız mümkün. Bunun yolu Trendyol Güncel İndirim Kodları ile alış veriş yapmaktan geçiyor. Trendyol İndirim Kodu almak için Trendyol kupon kodları konusunda hizmet veren indirim kodu sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitelerden biri olan ve son dönemlerin en başarılı siteleri içinde yer alan kuponburada.com sizin için oldukça ideal bir tercih olacaktır. Siteye giriş yapıp indirim kodlarından beğendiğinizi alarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Keyifli alışverişler diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz