Mobil Oyun Dünyasında Rüzgarlar Esiyor

Mobil Oyun Dünyasında Rüzgarlar Esiyor

Mobil Oyun Dünyasında Rüzgarlar Esiyor

Günlük yaşamda en çok duyulan kelimelerin başında teknoloji gelmektedir. Yaşamı şekillendiren teknolojinin sürekli gelişiyor olması ve bu gelişmelerin hayatın ayrılmaz parçalarından biri haline gelmesi ile teknoloji haberleri yakından takip edilmeye başlanmıştır.

Teknoloji alanında fikir sahibi ve haberlerden haberdar olmak isteyen kişiler teknodiot.com’u tercih etmektedir. Günümüzde önemli bir yere sahip olan teknoloji alanında internet, mobil, donanım, yazılım, otomobil, yapay zekâ gibi konularda yaşanan gelişmeleri sitemizde bulabilirsiniz.

Popüler Oyun: Brawl Stars

2017 yılında Android ve iOS platfomları için çıkış yapan popüler oyun Brawl Stars rekorlar kırmaya devam ediyor. Oyununun milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Son açıklanan verilere göre Android platformunda toplam 100.000.000 indirmeye ulaşmış durumdadır.

Oyununun yapımcısı Supercell firmasını aslında ilk olarak Clash of Clans oyununda tanımıştık. Yapımcı şirket mobil oyunlarına daha ağırlık vererek, üstüne bir şeyler katarak 2017 yılında ortaya Brawl Stars oyununu ortaya koydu. Birçok oyuncu uygulama mağazalarından indirebiliyorlar. Ancak birçok oyuncu da Android telefonlarına brawl stars apk olarak yüklemektedirler.

Mobil Oyun Dünyasında Rüzgarlar Esiyor

Oyuncular oyunda çoğunlukla havalı isimler kullanıyorlar. Brawl Stars şekilli nick kullanımı oldukça yoğundur. Bu tür yoğunlukta isim kullanımı sayesinde oyuncular bir birleriyle daha fazla rekabete giriyor. Bazı oyuncularında kullanabileceği hazır bir nicki olmadığı zaman ise dev oyun nickleri listesine göz atıyor ve istedikleri nickname seçeneğini kullanıyorlar.

Mobil Oyun Dünyasında Rüzgarlar Esiyor
Mobil Oyun Dünyasında Rüzgarlar Esiyor

 

Ücretsiz olarak 2014 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren sitemize istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz. Ayrıca haberlerin altına mesajlarınızı ya da yorumlarınızı da iletebilirsiniz. Yayın hayatına başladığı günden bu yana oyun haberleri konusunda da gerekli bilgileri sunan teknodiot.com, takipçilerine sunmuş olduğu haberlerin kaynağına kadar inmektedir. Daima en doğru haberleri vermek için elinden geleni yapan ekibimiz, yanıltıcı bilgilere yer vermemektedir.

Her türlü alandan 7/24 haberleri sunmaya devam eden sitemizde ücretsiz steam oyunları unutulmamıştır. Steam oyunlarına gösterilen ilginin farkında olan ekibimiz, teknolojinin getirdiği yenilikler kapsamında hangi oyunların ücretsiz olarak oynanabileceği haberlerini iletmektedir.

Hayatınıza değer katan bir haber sitesi olma yolunda yürüttüğümüz çalışmalarımızda kısa sürede büyük başarılar elde ettik. Bizi takip eden teknoloji sevdalılarına kesintisiz olarak son haberleri iletmeye devam edeceğiz. Sitemizi takip ederek gelişmeler konusunda haberdar olabilirsiniz.

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi