Deniz Hamzaoğlu Kırmızı Oda Dizisinde Yer Alacak

Deniz Hamzaoğlu Kırmızı Oda Dizisinde Yer Alacak
Deniz Hamzaoğlu Kırmızı Oda Dizisinde Yer Alacak

Deniz Hamzaoğlu, Kırmızı Oda dizisinde yer alacak. Yapımcılığını OGM Pictures’ in üstlendiği dizi film TV8’in fenomen dizileri arasında yer alıyor.

Her geçen gün oyuncu kadrosunu güçlendiren dizinin başrolünde Binnur Kaya yer alıyor. Deniz Hamzaoğlu’nun ekibe dahil olması ile Akif karakterini Deniz Hamzaoğlu canlandırmaya başlayacak.

Yedinci bölümden itibaren dizide yer alacak olan Hamzaoğlu, çöp taşıyan ve biriktiren takıntılı bir kişilik olan Arif karakterine usta oyunculuğu ile hayat verecek. Bu karakterin dizide favori olması bekleniyor.

Usta Oyuncu Deniz Hamzaoğlu Kimdir?

1979 yılında İstanbul’da doğan Hamzaoğlu, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunudur. Konya Selçuk Üniversitesi Radyo- Televizyon ve Sinema Bölümü’nü de başarı ile bitiren usta oyuncu yine aynı okulda Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü de tamamlayarak mezun olmuştur.

Antalya Devlet Tiyatrosu, Antalya Şehir Tiyatrosu ve Konya Devlet Tiyatrosu gibi birçok toplulukta oyuncu veya reji asistanlığı görevi yapmış usta oyuncu, Konya Selçuk Üniversitesi’ nde Rejisörlük Bölümü’nde yüksek lisans yapmaktadır.

Yaygara 87, Hayat Şarkısı, Karadayı ve Zümrüdüanka gibi birçok yapımda yer almış Deniz Hamzaoğlu, 2012 yılında Gülay Say ile Yabancı Sahne’nin kuruculuğunu üstlenmiştir.