Tesettür kap ve kaban modelleri

Kış sezonunda ülkemizde büyük talep alan tesettür kaban ve tesettür kap ürünleri oldukça revaçta.

Tesettür kap ve kaban modelleri
Tesettür kap ve kaban modelleri

Tesettür kap ve kaban modelleri – Soğuk havalarda giyim şıklığı önemli bir konu, ülkemiz coğrafi konumu itibarıyla 4 mevsimi aynı anda yaşayan ülkeler arasında yer almakta. Kış sezonunda ise ülkemizde büyük talep alan tesettür kaban ve tesettür kap ürünleri oldukça revaçta. Büyük talep karşısında ise üreticiler tesettür kaban modelleri ve tesettür giyim kategorisine fazlasıyla önem vermekte.

Tesettür kap ve kaban modelleri

Kış aylarında trend modaya ayak uydurmanız bazı sorunlara neden olabilir, bunların en başında yanlış ürün ve materyal seçimi gelmektedir. Örneğin yağış alan bir bölgede yaşıyorsanız ya da böyle bir bölgeye uzun süreli ziyaretlerde bulunacaksanız, yağış havalarda sizlere sorun yaşatacak, nemlenen, su geçiren bir kumaş türüne sahip olan kaban ya da kap seçmeniz yanlış olacaktır.

Aynı şekilde ciddi derecelerde soğuk havalarda vücut ısısını korumayacak bir ürüne sahip olmanızda ciddi sorunlara neden olacaktır. Her iki şekilde de alacağınız ürünlerde trend seçimleri üzerinde dururken kişisel sağlığınıza zarar verecek konulara önem vermelisiniz.

Tesettür giyim alanında faaliyet gösteren ve yıldızı son yıllarda parlamış olan Eliza moda her sezon olduğu gibi bu yılda beklenen yeni tasarımlarını kış koleksiyonunu tanıttı.

Aşağıda bu sezon içerisinde moda olan modeller ve tasarımlar hakkında detaylı bilgi alabilir, görsellere ulaşabilirsiniz.

Tesettür kap modelleri ve kabanlar

Tesettür kap modelleri içinde yukarıda bahsetmiş olduğumuz önemli noktalara dikkat etmeniz kişisel modanız ve sağlınız için çok faydalı olacaktır.

2020 yıl sonunda ortaya çıkan ve dikkat çeken modellere değinmek gerekirse, nakış işlemeli, yandan bağcıklı, seyyar kürk yakalı, gizli düğmeli gibi tasarımlar kaban modelleri arasında geçerken, ekose desenli, dijital baskılı, kot detaylı ve fermuar detaylı ürünler kap modelleri arasında dikkat çeken tasarımlar arasında yer alıyor.

Aşağıdaki görsellerde yer alan ürünler hakkında detaylı bilgiyi Eliza moda resmi sosyal medya hesaplarından ya da internet sitesinden ulaşmanız mümkün. İşte bu yıl sonunda moda olan tasarımlar.

Tesettür kaban - 1
Tesettür kaban – 1
Tesettür kaban - 2
Tesettür kaban – 2
Tesettür kaban - 3
Tesettür kaban – 3