Türkiye’de Çeyizin Markası Elart

Türkiye’de Çeyizin Markası Elart
Türkiye’de Çeyizin Markası Elart

Türkiye’de Çeyizin Markası Elart

Elart, 2001 yılında kurulmuştur. O günden bugüne hedeflediğimiz tüm noktalara ulaşmış olmanın huzuru içindeyiz. Kurulduktan sonra kısa bir süre içinde sektörde adından söz edilen, ürettikleri kabul görmüş, kalitesi ile kendini ispatlamış ürünler ile %100 yerli sermayeli bir şirket olmanın gururunu yaşamaktayız.

İşimizi yaparken görev olarak üstlendiğimiz için ortaya çıkacak sonucu ciddiye alıyoruz bu anlayışla ürettiğimiz ev tekstili ürünleri piyasadaki benzerlerinin önüne geçebilmektedir. Geleneklerine bağlı olan ülkemizde çeyiz geleneği de evlilik masrafları arasında büyük bir yer kaplamaktadır. Yaptığımız iş bir geleneği yerine getirmenin yanında ürünlerimizin rengi, kalitesi, kullanışlılığı, verdiği huzur hissi ile müşterimize bir iki kullanımlık değil yıllarca aynı duyguları yaşatabilmektir.

Türkiye’de Çeyizin Markası Elart

Geleneklerine bağlı bir ülke olmanın sonucu piyasada bu ihtiyacı karşılamaya yönelik sayısız firma ve sayısız ürün bulunmasıdır. Rekabetin de doruklarda olduğu böylesi hıncahınç bir sektörde değil sadece tutunmak buna ek olarak bir de liderliğe oynamak hem yoğun çalışma hem de büyük bir ilgi ve sevgi gerektirir. Türkiye’de çeyizin markası olabilmemiz sıkı çalışmamızın ve ne yaptığımızı iyi bilmemizin sonucudur.

Elart, yurt içinde 500’ün üzerinde bayiye mal vermektir. Yurtdışında da 40’ın üzerinde ülkeye mal göndermektedir. Sadece elart.com ile sınırlı olmamak bizim için marka olmanın ilk kuralıdır.

reklam
Türkiye’de Çeyizin Markası Elart
Türkiye’de Çeyizin Markası Elart

Türkiye’de Çeyizin Markası Elart

Çeyizin markası olabilmek zor bir iştir, biz bu süreçte payın büyüğünü bayilerimize ayırıyoruz. Biz ne kadar muhteşem ürünler üretirsek üretelim, bu ürünlerin tüketiciyle buluşmasını sağlayanlar işin asıl büyük kısmını üstlenmiş markayı marka yapmışlardır. Bayilerimizle karşılıklı paslaşarak geçirdiğimiz bu süreç Elart’ın Çeyiz markası olabilmesini sağlamıştır. Tüm bayilerimizin internet sayfalarında ve raflarında yer almaktan mutluyuz. Sadece Elart.com ile sınırlı kalmamak daha da mutluluk verici. Bize göre arama motoruna Elart yazdığınızda kendi internet sayfamızdan önce bayilerimiz geliyorsa ekrana sevenimiz çok ve çeyizin markası olmuşuz demektir.

Elart.com da satılan ürünlerden çok bayilerimizdeki ürünlerimizin tedariki ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutuyoruz, tıpkı bayi memnuniyetine verdiğimiz özen gibi. Biz aslında ürün satmaya çalışmıyoruz. Hem bayi noktasında hem de müşteriye uzandığımız kısımda biz hizmet satmaya odaklanıyoruz. Bir telefon kadar yakın olmak, internetten yazılacak bize hitap eden bir mail veya whatsapp’dan gönderilen bir mesaj bizim için işimizin temel dayanağıdır. En iyi reklamın birebir yapılan reklam olduğunu çok iyi biliyoruz. Elinize aldığınız ürünü beğendiğinizde biliyoruz ki bu tek bir kişi ile sınırlı kalmayacak. Bir piramit yapının temelden tepeye uzanması gibi sürekli artan bir müşteri ağı ve benzer şekilde artan bayi ağı bizi çeyizin markası yapmaktadır.

Ürettiğimiz tüm ürünlerimizi elart.com da sergilemekteyiz. Ancak satın almak için bizi veya bayilerimizi tercih etmeniz arasında hiçbir fark yoktur. Beklediğiniz özeni her iki yolda da bulacağınıza emin olun.

Türkiye’nin markası

Türkiye’nin markası olabilmek için kendi standartlarımızı yüksek tuttuk. Öyle ki ISO 9001 kalite standartlarında kabul edilen ürünlerimizin kalitesi bizim için daha da yüksektir. Üretim tesislerimizin alt yapısı ve doğru konumlandırılması ve ürünlerimizin %100 yerli olması sayesinde kalite konusunda yurdumuzun her noktasında onay almış olan Elart, ürününe yönelttiği doğru bakış açısının sonucunu da fazlasıyla almaktadır. Biz sadece bir marka değiliz, aynı zamanda hatalı ürünü, müşteri şikayeti ve iade ürün oranı en düşük markayız.

Yeri gelmişken söylememiz gereken bir noktayı atlamamakta fayda var. Kadınlarımızın beğenisine sunduğumuz yuvayı yapan dişi kuşlarımızın üretirken ve son noktaya kadar ürünlerimizi ulaştırırken de emeği büyük. Çalışan sayımızın %80’inin kadın olduğunu söylemekten gurur duyarız. Emeklerini, içlerindeki yaratma duygusunu kullanarak verdikleri için yollarımız sadece Türkiye’nin markası olmaya değil dünyanın nice ülkelerine ulaşmıştır. Kadınlarımız Elart’ın arkasında durmuştur. Elart da her zaman kadınlarımızın arkasında ve yanında olacaktır.

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi