Astrolojinin En Özgür Kadın Burçları

Astrolojinin En Özgür Kadın Burçları

Astrolojinin En Özgür Kadın Burçları

Sıklıkla entelektüel zekası yüksek olan kadın burçları, özgürlüğü ve kadın haklarını önemser. Bu sebeple bu kategoriye tüm hava burçları girer. Fakat toprak burcu olmasına rağmen Başak kadını da hakkını savunmada güçlü ve cesurdur. Aşağıda sırasıyla İkizler, Başak, Terazi ve Kova kadını burçları özelliklerini inceleyelim.

Astrolojinin En Özgür Kadın Burçları

İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını için mantık, hayatının en önemli kavramlarından birisidir. Duygularını ikinci plana atsa da asla mantıktan taviz vermeyecektir. Tam anlamıyla bir denge insanı olmakla birlikte değişkenliğiyle de bilinmektedir. İkizler Burcu Kadını ulaşılması zor olan bir yapıya sahiptir. Rutin ve tekdüze bir ilişki arıyorsanız İkizler Burcu Kadınından uzak durmanız sizin için daha iyi olacaktır. Değişkenliğinden dolayı onu her an kaybedebileceğinizi aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Güçlü bir belleğe sahip değildir.

Ayrıca çok sıcak bir tartışma anında alakasız bir konuyla ilgili yorum yapabilecektir. Tartışmanın en kızgın anında birden hiçbir şey olmamış gibi elbisenizin renk uyumunun olmadığını ya da yeni saç stilinizin size uymadığını söyleyebilir.

İkizler Burcu Kadını uçarı olmakla birlikte aynı zamanda partnerlerinin vazgeçilmezidir. Onun bu hali beğenilmiyor olsa da ondan vazgeçmek o kadar da mümkün değildir. Partneri onu çok beğenir ve asla vazgeçemez. Çok yönlü olarak değişkenlikler gösterebilir öyle ki, her gün farklı bir kişiliğe sahip olması mümkündür. Eğer onunla iyi geçinmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ona ayak uydurmanız olacaktır.

İkizler Burcu Kadını pratik ve elinden her iş gelen birisi olmadığı için sürekli olarak hayatında kendisini çekip çevirecek birisi olması gerekecektir. Eğer İkizler Burcu Kadınıyla birlikteliğiniz varsa bunu bilmeli fakat ona asla bu durumu belli etmemelisiniz. Ayrıca onun bu hallerini bilmeden ya da kabul etmeden, zaten uzun süreli bir ilişkinizin olması da mümkün olmayacaktır.

Astrolojinin En Özgür Kadın Burçları

Bununla birlikte İkizler Burcu Kadını oldukça eğlenceli ve hayattan zevk alan bir yapıya sahiptir. Onun yanında kendinizi mutsuz hissetmeniz mümkün değildir. Ayrıca bulunduğu ortamı birden neşelendiren ve yaptığı esprilerle ortamda kahkahaların havada uçuşmasını sağlayan bir özellikleri vardır. Bu sayede girdikleri her ortamda hemen dikkat çeker ve hemen sevilmeye başlarlar.

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadınının anlaşılması zor bir tabiatı vardır. Genellikle sadece kendilerinin anlayabileceği şekilde evliliklere karşı tepkileri olur. Bu tepkileri zaman zaman partnerleri tarafından anlaşılmaz bulunabilir fakat onlar bu anlaşılmaz durumdan hiçte rahatsız değildir.

Başak Burcu Kadını seçici olmakla birlikte aynı zamanda eleştirel bir tutuma sahiptir. Özellikle partner seçiminde bu seçiciliği hat safhaya ulaşabilmektedir. Ayrıca eleştirileri zaman zaman can sıkıcı olabilmektedir. Bu durum aşk hayatında olumsuz etkilere neden olabilmekte ve aşkı kendisinden uzaklaştırmaktadır. Evliliğe çok zor hazır olurlar ve ilişkilerinde bunu dile getirmekten çekinirler. Partnerleriyle ilişkilerinde genellikle bencillikleriyle ön plana çıkarlar.

Başak burcu kadını, bir gün evlenmeye karar verirse o zaman kesinlikle aşkın ön plana çıktığı duygularıyla hareket etmez. Tamamen saygı ve mantık çerçevesinde karar alma eğiliminde olurlar. Bu durum aynı zamanda evlilik kararında gecikmelerin olmasına neden olur. Fakat karar aldıkları zaman en doğru kararı aldıklarının da farkındadırlar.

Özellikle eş seçiminde daima mükemmeliyetçi bir tavır takındıklarından dolayı, seçtikleri eşler onları tamamen hak ederler. Bu durumdan dolayı bu birliktelikte ayrılık çok zor bir ihtimal olmaktadır. Başak Burcu Kadını aynı zamanda mükemmel bir annedir. Kendisi her konuda mükemmel olduğu gibi çocuklarının da mükemmel olmasını ister ve bu yönde çalışmalar yapar.

Başak Burcu Kadını için ev ve iş yeri arasında bir farklılık yoktur. Bu durum aynı zamanda tamamen dengeli bir hayatının olmasına yardımcı olmaktadır. Her iki durumu da oldukça iyi idare ederek başarılı bir şekilde işlerin tamamına hakim olduklarını görebilirsiniz.

Başak Burcu Kadınının absürt zevkleri yoktur. Genelde sade ve klasiklerden hoşlanırlar. Bundan dolayı hedeflerini seçerken de genellikle daha sağlam adımlar atabilecekleri kararları alırlar ve bu durum da onların başarılı olmasında oldukça etkilidir.

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadınının anlaşılan ilk özelliği, keskin zekasıdır. Oldukça zeki ve enerjik olduklarından dolayı bulundukları ortamda doğrudan fark edilmeleri mümkündür. Ayrıca insanlarla fikir alışverişi ve tartışma konularında mücadeleye girmekten asla geri durmazlar. Keskin zekalarını göstermek için her fırsatı değerlendirirler. Bunun için onunla tartışmaya girmekten uzak durmalısınız. Fakat bazı durumlarda siz uzak dursanız da sizi tartışmanın ortasına çekebilirler. Hatta bazen kendisiyle tartışırken bile görebilmeniz mümkündür.

Terazi Burcu Kadınıyla yapılan her tartışmanın sonunda mutlak haklı olan kendisi olacaktır. Özellikle tartışmaları başlatma, devam ettirme ve sonuca bağlama konusunda gönüllü olduklarını fark edebilirsiniz. Hangi konuda tartışma yapılırsa yapılsın en sonunda son kararı kendisi verecektir.

Tüm bunlarla birlikte kendinizi adalet terazisinin kefesine bırakır gibi Terazi Burcu Kadınının kollarına bırakabilirsiniz. Adalet konusunda oldukça hassas ve duyarlıdırlar. Her konuda tartışabilme kabiliyetleri olsa da asla adaletsiz bir davranış içinde göremezsiniz. Bundan dolayı onun adil olacağı konusunda emin olabilirsiniz.

Terazi Burcu Kadını çok güzel gülüşlere sahiptir. Bir defa gülmesiyle birlikte tüm dünyanın sizin olduğunu hissedersiniz. Zeki ve akıllı olduklarından dolayı her konuda mantıklı ve akıllıca bir tutum sergilerler ve bu tutum neticesinde kendilerine inanılmasını sağlarlar. Bu sayede ilişkilerinde ön planda olmayı başarırlar.

Yaşamı sırasında her şeyden zevk almaya çalışırlar. Yaşamak ve yaşarken mutlu olmaktan keyif alırlar. Terazi Burcu Kadını ile birlikteyseniz bu pozitif enerjinin size de geçtiğini hissedebilirsiniz. Terazi Burcu Kadınını aynı zamanda alışveriş yapmayı çok sever. Özellikle satın alabileceği her şeyi almak isteyecektir. Lüks ve gösteriş onların hayatının büyük bölümünde yer alır. Bundan dolayı büyük paralara ihtiyaç duyarlar. Her şeyin en iyisini ve güzelini istedikleri için bunu tüm hayatında göstermeye çalışırlar.

Terazi Burcu Kadını için aşk oldukça önemlidir. Günlük yaşamı ya da iş ortamı içinde mutlaka romantik duygular hissetmek ister. Bundan dolayı romantizmi hayatının merkezine alarak yaşarlar. Duygusal dünyası karışık da olsa aslında ne istediğini bilir ve bunu elde etmek için her şeyi yapar.

Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını, özgürlüğüne düşkün ve ele avuca sığmaz bir yapıya sahiptir. Özgürlük konusu onlar için ilk sırada yer almaktadır. Bundan dolayı özgürlüklerinin kısıtlanmasına asla razı gelmezler. Bu durum zaman zaman evliliğin kıyısından dönmelerine neden olsa da asla bu konuda taviz vermeleri beklenmez. Ayrıca her ne kadar evliliğin arefesinde yoldan dönse de o, bunu umursamaz ve yoluna tek başına devam ederken kimseyi umursamaz.

Kova burcu kadını, oldukça pozitif bir kişiliğe sahiptir. Bu durum çok sayıda dostunun olmasına yardımcı olur ve genelde etrafında sürekli birileri vardır. Çok kalabalık bir dost gurubuna sahip oldukları için aynı zamanda insanlarla içli dışlıdırlar. Bu durumdan dolayı zaman zaman aşk ile dostluğu da karıştırmaları mümkündür. Genelde sürpriz bir şekilde uzun yıllar önce tanıştığı birisiyle evlenme kararı alabilir. Bu karar genellikle kısa sürede boşanmalarına neden olacak olsa da asla üzülmezler ve doğru bildiklerini yapmaya devam ederler.

Kova Burcu Kadını özgürlüğüne düşkün olduğu kadar eğlencelidir. Aslında eğlenmeyi sevmeleri ve belirli kriterlere takılı kalmak istememeleri, özgürlük noktasında bu kadar düşkün olmalarına neden olmuştur. Evlilik, eş, ev ve çocuk gibi kavramlar onlar için değildir. Genelde çok başarılı bir anne olamazlar. Daha çok çocuklarına abla vasfıyla yaklaşırlar ve onları erken dönemden itibaren ciddi bir eğitime tabi tutarlar. Bu durumda çocuklarının yeteneklerini çok çabuk fark ederek onları daha iyi yönlendirmeyi başarırlar. Çocukları için Kova Burcu Kadını vazgeçilmezdir ve onları çok severler.