Sağlıklı ve Mutlu Sofralar

Sağlıklı ve Mutlu Sofralar

Sağlıklı ve Mutlu Sofralar

Sofralarınız hem sağlıklı hem de mutlu olsun ister misiniz? Cevabınız evetse siz de çelik tava ve diğer ürünler için Hisar ürünlerini tercih edin. Uzmanlar yemek pişirirken sağlıklı besinlerin tercih edilmesinin önemli olduğunu söyledikleri kadar, mutfak ürünlerinin de sağlıklı tercih edilmesinin gerekli olduğundan bahsediyorlar. Hisar size tam da bunları sunuyor. Siz değerli müşterilerin sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Bu hassasiyet markanın çevreye olan duyarlılığında da görülebilir. Üretimden sofraya konma aşamasına kadar çevreye zarar verilmemesine büyük özen gösterilmektedir. Ürün geliştirme ve tasarım sürecinde Hisar, sektörde lider olmayı hedeflemiş, bu hedefine de kısa sürede ulaşmayı başarmıştır. Hisar bu ve diğer hedeflerine esnek ve hızlı yapısıyla, dinamikliği sayesinde ulaşmıştır.

Sağlıklı ve Mutlu Sofralar

Sağlıklı ve Mutlu Sofralar
Sağlıklı ve Mutlu Sofralar

1968 Senesinden Beri Mutfak Gereçlerinin Doğru Adresi

Sağlıklı ve Mutlu Sofralar

Mutfak gereçlerini satın almak için Hisar sizlere çeşitli ürün grupları sunuyor. İsterseniz kısa sürede lezzetli yemekler pişirmek için düdüklü tencereler, isterseniz sofralarınıza şıklık katmak için peçeteliklerden sofra aksesuarlarına kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Hisar 1968 senesinde kurulmuş, kurulduğu günden bu yana geçen süre içinde sektörün lideri olma pozisyonunu korumayı başarmıştır. Sektörde ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikasını almaya hak kazanan ilk firmadır. Marka kendi içinde özel AR GE bölümüne sahiptir. Kendine has modelleri bulunur ve siz değerli müşterilerini nasıl özel hissettirebileceğini bilir. Marka, ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Sağlıklı ve Mutlu Sofralar

Avantajlı Mutfak ve Sofra Alışverişi Yapmak İsteyenlerin Tercihi

Mutfak ve sofra alışverişinizi yaparken hem fiyat fırsatından hem de tasarım fırsatından yararlanmak istemez misiniz? Ürünler avantajlı fiyatlarda olmakla birlikte aynı zamanda özgündür. Bir başka yerde bulamayacağınız tasarımları Hisar’da bulabilirsiniz. Pişirme ürünlerinden tekli ürünlere, çay tabaklarından, 60 parça setlere kadar sofranızın tamamlayıcı ürünleri ekonomik fiyatlardan sizinledir. Ekmek sepetlerine kadar düşünülmüş olan geniş ürün yelpazesi sayesinde tek çatı altında alışverişinizi tamamlarsınız. O halde acele etmenin vakti geldi! 6 kişilik yemek takımları ve diğerleri sizleri bekliyor.

Mutfak Gereçleri