Dolar Kazandıran 5 Mobil Uygulama

Dolar Kazandıran 5 Mobil Uygulama

Dolar Kazandıran 5 Mobil Uygulama, Günümüzde bir çok insan evde oturarak veya günde birkaç saat zaman ayırarak para kazanma yolları arıyor. İçinde yaşadığımız dünya her geçen gün yeni teknolojilere ev sahipliği yaparak, insanlığı artık evden çıkmadan para kazanabilir bir yola doğru sürüklüyor. Nitekim başarılı da oluyorlar. Gelişen yeni teknolojiler sayesinde bugün milyonlarca insan evden evinden çıkmadan para kazanma konusunda kendilerini bir hayli geliştirmiş durumda. Öyle ki bu yeni dünya düzeninde sadece bu şekilde evlerini geçindiren insanlar bile var. Bu yazıda internetten para kazanma yolunun başlangıcı ve kendinizi geliştirme konusunda size yardım edebilecek mobil uygulamalardan bahsedeceğiz.

Dolar Kazandıran 5 Mobil Uygulama

1)     Earn Money Uygulaması

Earn Money; dijital yoldan para kazanma yolları arasında hatrı sayılır bir uygulama. Uygulamanın genel mantığı indirdikten sonra oluşturacağınız bir üyelikle çalışmaya başlıyor. Uygulamada her gün belirli görevler veriliyor ve bu görevleri yapmanız karşılığında para kazanmak mümkün hale geliyor. Görevler genel olarak anket doldurma, uygulama indirme veya uygulamanın size sunmuş olduğu bir siteye kayıt olma gibi çeşitli içerikler olarak karşımıza çıkıyor. Bu görevleri yerine getirdikçe kazanç sağlamak mümkün oluyor. Ödeme konusunda da herhangi bir problem yaşatmayan nadir uygulamalardan birisi; Earn Money uygulaması. Ayrıca kullanıcılara sunduğu kolay kullanım ve basit arayüz ile de karmaşık durumlar yaşamadan, kısa yoldan gelir elde edilebiliyor.

2)     Cashprite Uygulaması

Cashprite; yine mobil teknolojiden para kazanma yolları arasında gösterebilecek bir uygulama. Uygulamayı indirdikten sonra kısa bir kayıt aşaması var ve bu aşamadan sonra gelir elde etmek mümkün hale geliyor. Uygulamanın genel mantığı görev yap – kazan şeklinde çalışıyor. Kullanıcılara sunulan belirli görevler dahilinde gelir sağlamak mümkün. Bu görevler; video izleme, uygulama indirme, anket doldurma, mobil oyun indirme gibi çeşitli şekillerde kullanıcılara sunuluyor. Her görevin kazandırdığı ücret değişiklik gösterebiliyor. Uygulama PayPal ile çalışıyor. Ancak PayPal Türkiye 2016 yılında kapandı. Bunun yerine hediye çekleri ve market bakiyesi şeklinde ödeme almak mümkün. Bu şekilde ödeme almak nakit getirmiyor, ancak özellikle market bakiyesini nakit gelire çeviren ve küçük komisyon yüzdeleriyle çalışan siteler var. Bu sitelerden market bakiyesini nakit gelire dönüştürüp, kazanç sağlanabiliyor. Bunun dışında uygulama ödeme konusunda herhangi bir sorun çıkarmıyor ve güvenilir uygulamalar arasında yer alıyor. Kolay ve anlaşılabilir kullanım sunması da ekstra olarak kullanıcı memnuniyetine etki ediyor.

3)     Cash For Apps Uygulaması

Cash For Apps; yine mobil ağlar sayesinde kolayca ek gelir elde edilebilecek bir uygulamadır. Uygulama herkesin yapabileceği gibi video izleme, marketten uygulama indirme ve yorumlayıp, değerlendirme gibi kazanç sistemine sahip. Bunun dışında yine uygulamanın kullanıcılara verdiği görevleri yerine getirmek ve kazanç elde etmek gibi para kazanma yolları sunulmuş durumda. Uygulamanın kendi içinde oluşturduğu döviz sistemi de bulunuyor. Kullanıcılara her görev yaptıklarında belirli bir puan ödeniyor. Bu puanların döviz sistemindeki karşılığı 300 puan = 1 dolar şeklinde belirlenmiş. Her görevin kendine ait bir ücretlendirmesi var. Zorluğa ve uğraşa göre kullanıcılar kazançlarını yükselebiliyor. Ödeme kısmında ise yine PayPal nedeniyle maalesef direkt nakit almak mümkün değil. Ancak market bakiyesi olarak ödeme alıp, market bakiyesini nakit kazanca dönüştürmek gibi bir hizmet ile kolaylıkla gelir sağlanabilir. Ekstra olarak yine müzik uygulaması kredileri, hediye çekleri gibi nakit yerine geçen kuponlar da uygulama tarafından veriliyor. Uygulamanın kolay kullanımı ve anlaşılabilir arayüzü sayesinde teknolojiyi az da olsa bilen ve anlayan kişilere bile para kazanma yolları konusunda kolaylık sağlayabiliyor. Ödeme konusunda da yine güven veren ve zorluk çıkarmayan bir uygulama olması ile kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

4)     Foap Uygulaması

Foap; bir fotoğraf çekerek para kazanma uygulaması. Uygulama aslında nitelikli fotoğraf yeteneğine sahip kullanıcılar ile fotoğraf ihtiyacı olan kişileri bir araya getiriyor. Fotoğraf merakı veya yeteneği olan kullanıcılar bu uygulamada rahatlıkla gelir edebiliyor. Çekilen ve beklentileri karşılayan fotoğraflar sayılabiliyor ve böylelikle gelir elde etmek mümkün hale geliyor. Genellikle büyük firmaların dergi, web site gibi çeşitli yayın organlarına fotoğraf aramasıyla gelişmiş bir uygulama. Para kazanma yolları arasında fotoğraf alanında lider konumdadır. Fotoğrafa ihtiyaç duyan firmalar bu uygulama aracılığı ile kendilerine uygun nitelikte, olmasını istedikleri kriterleri belirliyor. Kullanıcılara teklif olarak sunulan bu fotoğraf ilanları, uygun nitelik taşıyan kişilerce yerine veriliyor ve firmalar ödeme yapıyor. Böylelikle kullanıcılar kazanç sağlamış oluyorlar. Uygulamanın 3 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor ve bu alanda ödeme konusunda da güven sağlayan uygulamalar arasında yer alıyor.

reklam

5)     Slidejoy Uygulaması

Slidejoy; telefonunuzu bir reklam aracına dönüştüren ve ekstra çaba harcamadan 5 ile 15 dolar arasında kazanç elde edebileceğiniz bir mobil uygulamadır. Uygulamanın genel mantığı; Slidejoy uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz ve ekran kilidi kısmına otomatik olarak reklam almaya başlıyorsunuz. Para kazanma yolları arasında en kolay ve basit uygulamadan biridir. Telefonun ana ekranına yerleşen haber, reklam gibi çeşitli içeriklere her baktığınızda veya tıkladığınızda uygulama içinde bakiye birikimi gerçekleşiyor. Kullanıcılar biriken bakiyeyi nakit olarak çekebiliyor. Uygulamanın en güzel yanı ise belirli bir zorunluluk olmadan kullanıcılara kazanç sağlamasıdır. Kısaca; gün içinde telefona baktığınız süre boyunca size yardımcı gelir sunan ve kolay kullanımı ile dikkat çeken bir mobil uygulamadır.

Dolar Kazandıran 5 Mobil Uygulama

 

Bu yazıda kullanıcılarına insanüstü yetenekler bekleyerek veya ödeme yapmamak için her yolu kendine mübah gören uygulama sahiplerinin aksine kullanıcı dostu ve kolay ödeme yapan uygulamaları tanıttık. Bu 5 uygulamayla boş vakitlerde küçük çabalar ile kazanç sağlamak mümkün. Para kazanma yolları olarak evden çıkmadan, işe gitmeden veya toplu taşıma kullanmadan kolay ve kısa yoldan ek gelir sağlamak bu şekilde mümkün.

Selçuk Softa

Hepimiz hayat öğrencileriyiz. Öğrendiğimiz o dersleri ihtiyacı olanlara öğretmek de hayata, ailemize, arkadaşlarımıza, ülkemize, insanlara borcumuz. Bu sebeple hepimiz aynı zamanda bir öğretmeniz. -- İnsan "DeNiZiN" olmadığı yerde... "UmuT" adına MARTI olmalı... Olmalı ki kararmasın yarınlar.