Geleceğin Kıvılcımlarına Destek

Geleceğin Kıvılcımlarına Destek

Geleceğin Kıvılcımlarına Destek

Bıçakcılar’dan Geleceğin “Kıvılcımlar”ına Destek

“Hayat kurtarmak” misyonunun ışığı altında hızlı adımlarla ilerleyen Bıçakcılar, sağlık sektörüne sağladığı katma değerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerini arttırmaya devam ediyor.

Bıçakcılar, hem sektörün hem de ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalara imza atmaya devam ediyor. “Hayat kurtarmak” misyonuyla projelerini hayata geçiren Bıçakcılar, geleceği şimdiden hazırlamaya odaklanırken geleceğin temeli olan gençlerin daha güçlü ve kendine güvenen liderler olması için faaliyetlerini sürdüren ‘Değişim Liderleri Derneği’ (DLD) ile anlamlı bir iş birliğine başlıyor.

Geleceğin Kıvılcımlarına Destek

Ülkemizin geleceği gençlere yönelik başlatılan programın 19 Mayıs 2020 tarihinde hayata geçmesi de ayrı bir anlam ve değer taşıyor. Daha güçlü, daha aktif, kendine güvenen liderlerle güçlü bir toplum, ülke ve dünya yaratmak için geliştirilen Degisim Liderleri Derneği’nin (DLD) ‘Kıvılcımlar Programı” Bıçakcılar’ın da desteğiyle 2020-2021 yeni dönemine başlayacak.

reklam

Geleceğin Kıvılcımlarına Destek

Üniversiteli genç kadınlar arasından seçilen “Kıvılcım”lara büyük katkılarda bulunan DLD, toplum sorunlarına çözüm getiren projelere ev sahipliği yapıyor. Dernek tarafından seçilen 8 Kıvılcım’ın projelerine destek verecek olan Bıçakcılar, tüm insanların bilinçlendirilmesi ile sürdürülebilir şehir ve toplumların oluşması yanı sıra sorumlu üretim ve tüketimin teşvik edilmesi konularında projesini belirleyecek. Yaklaşık 8 ay süren program boyunca Bıçakcılar, tüm Kıvılcımlar’a eğitim, sosyal ve finansal gibi tüm alanlarda destek olacak.

Bıçakcılar CEO’su Souheil ElHakim; ‘Hayat kurtarmak temel misyonuyla hareket eden bir şirket olarak, tüm amacımız insanların hayatına dokunmak. Sağlık sektöründeki katma değerimizin yanı sıra sosyal fayda sağlayarak “Yapamam” yerine “Yapabilirim” diyen gençler geleceği daha güçlü kurabileceklerdir. Değişim Liderleri Derneği’nin de 2009 yılından beri gösterdikleri duyarlılığı ve gayretleri göz ardı edemezdik. Bıçakcılar olarak, 2020 ve 2021 yılı boyunca gençlerimizin geleceğe hazırlanmalarına etkin destek vermek için çalışacağız. DLD ile böyle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmekten son derece gururluyuz’ dedi.

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi