Instagramın Yeni Rakibi ModaSky Kullanıma Açıldı

Instagramın Yeni Rakibi ModaSky Kullanıma Açıldı

Instagramın Yeni Rakibi ModaSky Kullanıma Açıldı

Türkiye kendine özel sosyal medya platformu olması için üniversiteli öğrencilerden oluşan profesyonel bir ekip, ModaSky’ı kurdu.

Şuan binlerce kullanıcıya ulaşmış ModaSky, fenomenlige aday kişileri sponsor bulmak için markalarla bir araya getiriyor.

Yapman gereken çok basit… İsteyen herkesin üye olabildiği ModaSky’a katılmak.

Ardından sana özel açılan sayfanda seni en iyi anlatan fotoğrafları veya videoları, ön plana çıkarmak istediğin özellik ve yeteneklerini Youtube, Facebook, Instagram, Dailymotion ve Vimeo gibi platformlarda yer alan videolarını ModaSky’a eklemektir.

Bu süreç düşündüğünden çok daha hızlı ilerleyecek…

Sosyal medyanın yeni dünyası ModaSky, seni de fenomen yapmak için hazır…

Instagramın Yeni Rakibi ModaSky Kullanıma Açıldı

Beğeni takipçi kazanmak için,

Hashtag kullanımı: ModaSky’da fotoğraf paylaşımlarında etkili hashtag kullanarak takipçinizi artırmak daha kolay olacaktır.

Örneğin #modaskynet #istanbul #türkiye gibi hashtagleri tercih etmelisiniz.

İlgili paylaşımları beğenme: Takip ettiğiniz kullanıcıların paylaşımlarını beğenmek etkileşim için size fazlasıyla takipçi kazandıracaktır.

Başka kullanıcıları takibe alarak network ağı yaptığınız zaman paylaşımlarınız sık sık takip edilecektir.

Paylaşım sıklığı çok önemli,

Düzenli paylaşımlar: Kişiler ister kişisel olsun ister kurumsal olsun sürekli etkinliklerinizle ilgili paylaşımlar görmek ister.

Takipçi kitlenizin sizi unutmaması ve düzenli olarak paylaşımlarınızı takip etmesini istiyorsanız gün içerisinde belirlediğiniz saatlerde paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kendinize zamanın en uygun sosyal medya kullanım saatini belirlediğiniz zaman aralıklarında fotoğraf veya video paylaşımı yaptığınız vakitlerde takipçi kazanmanız çok daha kolay olacaktır.

Diğer sosyal ağlardan destek alma: ModaSky’da paylaştığınız içeriğini diğer sosyal medya olan Facebook veya Twitter’da da paylaşmanızı mümkün kılıyor.

Ayrıca ModaSky’da kayıtlı olmayan kullanıcı da paylaşımlarınızı takip etmek adına ModaSky’a kayıt olarak sizi takip edecektir.

Diğer sosyal medya ağlarından aldığınız desteği fazlasıyla göreceksinizdir.

Paylaşım günleri önemli,

ModaSky profiliniz güncel olmalı: Profili daha etkili yapabilmek için 160 karakterlik yazı sınırınız bulunmaktadır.

Etkili profile sahip olan kullanıcılar, diğer kullanıcıların dikkatini çekerek takip edilmek için bir adım daha önde olursunuz.

Pazar günü: ModaSky kullanıcılarının hafta boyunca en çok vakit geçirdikleri gün izinli oldukları hafta sonu akşam vakitleridir.

Hafta sonları ve akşam vakitlerinde daha fazla paylaşımda bulunursanız paylaşımlarınız pek çok kullanıcı tarafından etkileşim alabilir.

Sosyal medya dünyasının kapılarını ardına kadar açıyoruz; kendi hikayeni yaşamak için ModaSky seni bekliyor.

1 Yorum

Comments are closed.