Seiko Profesyonellere Eğitim

Seiko Profesyonellere Eğitim

Seiko Profesyonellere Eğitim

SEIKO OPTİK TÜRKİYE’DEN, SEKTÖR PROFESYONELLERİNE KAPSAMLI EĞİTİM

Seiko Optik, Türkiye’nin birçok ilinde gerçekleştirdiği eğitim programları ile sektör çalışanlarını yeni teknolojiler konusunda bilinçlendiriyor, yenilikçi çözümler ve hizmetyaklaşımlarına yönelik eğitimler veriyor.

Türkiye çapında eğitimlere başlayan Seiko Optik Türkiye, sektör çalışanlarını doğru ürünü, doğru ihtiyaca yönelik sunma ve yenilikçi optik çözümleri konusunda bilinçlendiriyor.

Seiko Optik Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Faruk Ulusoy tarafından verilen eğitimlerde, yeni teknolojiler ve özellikle dijitalleşen dünyada yoğun bilgisayar, tablet, telefon kullanımına paralel oluşan göz problemlerinin çözümüne yönelik geliştirilen ürünler hakkında bilgi veriliyor.

reklam

Seiko Profesyonellere Eğitim

Doğru gözlük kullanımının önemine vurgu yapan Seiko Optik Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Faruk Ulusoy, ‘bu eğitimler ile amacımız optik sektörü çalışanlarını değişen optik ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlara özel geliştirilen ürünler konusunda bilinçlendirmek ve en önemlisi hizmet kalitesinde mükemmelliğe ulaştırmak.

Yaygınlaşan cep telefonu ve tablet kullanımı, dijitalleşme, yoğun iş hayatı ve stres yeni göz problemlerinin oluşmasına neden oluyor.

Ve buna paralel olarak günümüz göz problemlerinin çözümüne yönelik smart ürünler geliştiriliyor.

Eğitimlerle bu ürünlerin sunduğu konfor ve çözümleri ilk ağızdan aktararak sektörü bilinçlendirmeye devam ediyoruz’ diyor.

Kullanım amacına özel ürün ve hizmet yaklaşımı…

Cam numarası değişmese de kullanım amacına bağlı olarak camların farklılaşması gerekiyor.

Avrupa’da farklı kullanım amaçlarına yönelik kullanıcılar 3 ya da 4 gözlüğe sahip.

Sürekli bilgisayar kullanan ofis çalışanı ile çizim yapan bir mimar ya da araç kullanan bir kişinin cam ihtiyacı farklıdır. Göz numarası değişmese de cam ihtiyacı farklıdır’ diyen Ulusoy,‘ Bilinçli bir optisyen tüketiciyi doğru cam konusunda da yönlendirmeli.

Eğitimizin önemli bir parçası da kullanım amacı doğrultusunda tüketiciye doğru ürünün önerilmesine yönelik hizmet yaklaşımı’ dedi.

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi