Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat, taşımacılık ve benzeri kelimeleri insanlar duyunca hemen bir gerginlik havasına kapılıyorlar. Artık böyle gergin bir havaya bürünmenize gerek yok çünkü biz Unlusoy evden eve nakliyat olarak tüm gerginliğinizi alacak ve sizi sakinleştirecek taşıma metotları uyguluyoruz.

Gebze evden eve nakliye olarak taşınma esnasında, taşınma öncesinde ve nakliye işi bittikten sonra sorun çıkmayacağının garantisini veriyoruz. Peki bunu nasıl mı yapıyoruz?

İlk adım olarak taşınma esnasında sorun çıkmayacağının garantisini size şöyle benimsetelim; taşınma günü geldi çattı, sabahleyin uyandınız kahvaltınızı yaptınız ve profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafınca arandınız ve pencereden bakınca çelik kasalı son model bir evden eve nakliyat kamyonu gördünüz.

Ekip arkadaşlarımız ilk olarak evdeki eşyalara göz gezdirerek araç içindeki planı akıllarında canlandırır ve eşyaların paketlenme kısmına geçilir.

reklam

Paketleme aşamasında her iş sonrasında temizlenen bizim patpat olarak tabir ettiğimiz sizin havalı naylon kelimelerini kullanarak tabir ettiğiniz ambalajlama malzemeleri ile eşyalarınız darbelere karşı korunmuş olur.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Ambalaj malzemesi olarak patpatın yanında streç, ambalaj kâğıdı ve yatak ambalajı için birçok malzeme kullanmaktayız.

Güzelce ve profesyonelce paketlenen eşyalarınız araca dikkatli bir şekilde nakledir. Kamyona nakliyesi gerçekleştirilen eşyalar kamyon içerisinde hareket etmeyecek şekilde istiflenir yani dizilir.

Araç içi işlemler ve yükleme bittikten sonra Gebze evden eve nakliye aracı sizin yeni taşınacağınız evin adresine doğru hareket eder.

Boşaltmayı yeri yani sizin yeni adresine kamyon yanaştıktan sonra nakliye işlemi tekrardan başlar. Eşyalarınız sizin isteğiniz doğrultusunda ambalajları sökülerek odalardaki yerlerine yerleştirilir.

Yerleştirme işlemi bittikten sonra buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin bağlantıları yapılır.

Bu makinelerin bağlantıları bittikten sonra gardırop montajı yapılır ve kontroller sağlandıktan sonra Gebze evden eve nakliye işlemi sonlandırılmış olur.

Nakliye esnasında sorun çıkmaması için eşyalarınız sigorta kapsamına alınır ve hasar görmesi halinde bile bu hasarlar sigorta firması tarafından karşılanır.

Ancak unutmamak gerek ki hiçbir sigorta firması 2. El bir eşyayı sigortalatmaz sigorta sadece paketi üzerinde duran kullanılmamış ürünler için geçerlidir.

Daha fazla bilgi için sizin Unlusoy Gebze evden eve nakliye web sitesine bekliyoruz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi