Emel Pırlanta Erkek Küpeler

Emel Pırlanta Erkek Küpeler

Emel Pırlanta Erkek Küpeler

Pırlanta olarak alınan sevgililer günü hediyeleri sadece kadınlara yönelik değildir. Günümüzde erkekler de küçük pırlanta dokunuşları ile oldukça şık ve karizmatik bir tarz elde edebilmektedir.

Emel Pırlanta Erkek Küpeler

Emel Pırlanta, küpe modelleri konusunda hem HRD Antwerp Uluslararası sertifikalı ürünler temin etmektedir hem de oldukça uygun fiyatlar üzerinden satış yapmaktadır.

Siz de modeller arasından en çok beğendiğinize karar vererek %65 indirim avantajından istifade edebilirsiniz. Üstelik stoklar ve koleksiyon her zaman güncellendiği için her geçen gün alternatif bir model satışa sunulabilmektedir.

Emel Pırlanta Siyah Erkek Küpeler

Emel Pırlanta Erkek Küpe Modelleri

Pırlanta erkek küpe modellerinde alıcıları en çok sıkıntıya düşüren durum küpelerin çift şeklinde satılmasıdır. Ancak bilindiği üzere erkeklerin büyük bir bölümünde tek kulak deliği bulunmaktadır.

Erkek Küpeler

Emel Pırlanta bu konuda bakım garantisi (ömür boyu) olan küpeleri için tekli satış uygulamasını devreye sokmuştur.

Bundan sonra istediğiniz modeli tekli ya da isteğe göre değişen sayılarda sipariş edebilirsiniz. Erkek küpelerinde genellikle beyaz altın ile çalışan firma, 0.10 karat pırlanta kullanmayı tercih etmektedir.

Firmanın koleksiyonları hem takı modasına hem de müşterilerin isteklerine göre şekillenmektedir. Bu neden yüzünden isteklerinizi ya da önerilerinizi yetkililerle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Pırlanta Erkek Küpeler

Emel Pırlanta Siyah Erkek Küpe

En iyi fiyat garantisi ile sevgililer gününde oldukça iyi bir hediye alternatifi haline gelen siyah erkek küpelerinde karat kullanımı ve büyüklük oldukça idealdir.

Küpe

Üstelik alım işlemlerinden sonra sigortalı hediye paketli özel kargo uygulamasından da istifade edilebilmektedir. Bir ila yedi iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilen ürünlerde değişim ve iade gibi imkânlar olduğunun da altı çizilmektedir.

Bu sayede ürünün beklentilerinizi karşılamaması halinde gerekli şartlara uygun hareket edilmesi halinde iade, değişim gerçekleştirilebilmektedir.

Siyah olan erkek küpelerinde tasarım şıklık ve asaletle bir araya getirilmiştir. Taş kullanımından yana renk kararsızlığı yaşayanlar için beyaz olan modeli de incelemeleri önerilmektedir.

Ürünlerin fotoğrafları yakın ve uzak olmak üzere farklı açılardan yayınlandığı için karar verme süreciniz daha da kısalacaktır.

Ekstra sorularınız için sitedeki müşteri temsilcilerinden destek isteyebilirsiniz.

https://www.emelpirlanta.com/