Araç Kiralama

Araç Kiralama

Araç Kiralama

Araç kiralama sektörünün lider markası Avec Rent A Car ile hemen tanışın. Günlük araç kiralama için en iyi fiyatlar ve yüksek kaliteli araçlar Avec Rent a Car’da!

‘Daima yüksek müşteri memnuniyeti yaratma’ misyonu ile müşterilerine keyifli sürüşler vadeden Avec Rent A Car, Paşalı Grubu’nun Avek Otomotiv’den sonra otomotiv sektöründeki ikinci yatırımıdır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile keyifli sürüşler vadeden Avec Rent A Car’ın Türkiye çapında 14 şubesi bulunmaktadır.

Araç filosunda yer alan Audi A6, Audi A3 Cabrio, Volkswagen Passat, Volkswagen Caravelle, SKODA Karoq ve SEAT Arona gibi araçlarla farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına en doğru çözümü üretmektedir.

reklam

Avec Rent A Car Günlük Araç Kiralama Avec Rent A Car İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Edremit-Balıkesir, Çanakkale, Muğla ve Trabzon’da yer alan 14 ofisiyle misafirlerine iş gezisi, tatil vb. kaynaklı günlük araç kiralama
ihtiyaçları için geniş araç filosuyla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Avec Rent A Car ‘Gümüş İyon Bakteri Temizliği’nin yanı sıra Mobil Wifi, çocuk koltuğu, ücretsiz müşteri ikram kiti, boyama kitabı ve kuru kutu boyama kalemi gibi seyahatlerinizi daha keyifli kılan farklı hizmetlerde sunmaktadır.

Günlük araç kiralama işleriniz için tercih edebileceğiniz en iyi markalardan biri Avec Rent A Car dır.

Araç Kiralama Koşulları Müşteriler gerçekleşebilecek trafik kazalarına karşı her zaman trafik kural ve kanunlarına,
Kara Yolları Yönetmeliği’ne uygun hareket etmek zorundadır.

Müşteri kurallara uymaz ise ortaya çıkabilecek olumsuz durumlardan sorumludur.

Araç segmentine göre kullanım yaşı ve ehliyet süresi değişmektedir.

Günlük araç kiralama işleriniz için Avec Rent a Car kalitesiyle tanışın! Birbirinden kaliteli araçlar ve avantajlı fiyatlar https://www.avecrentacar.com/ adresinde. Hemen göz atın ve Avec Rent a Car’ın kiralık araç filosunu inceleyin.

Ekonomik Sınıflı Araçlar; En az 21 yaşında ve 1 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. (Volkswagen Polo, Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 ve Renault Clio Symbol,SEAT Ibiza) Orta Sınıf Araçlar; En az 25 yaşında ve 2 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. (Volkswagen Golf, Volkwagen Jetta, SEAT Leon, Renault Megane, Renault Captur, Audi A3, Dacia Lodgy, Dacia Sandero, Audi Q2,SEAT Arona) Üst Sınıf Araçlar; En az 28 yaşında ve 3 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekir.

(Volkswagen Passat, Skoda Octavia, Skoda SuberB, Nissan Qashqai, Skoda Karoq, AUDİ A3 Cabrio) Premium Araçlar; En az 28 yaşında ve 5 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. ( Audi Q7,Audi Q5, Audi A6, Audi A5, Audi A4, Volkswagen Arteon, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Caravelle, Skoda Kodiaq)

Kilometre Sınırına Göre Fiyatlandırma Avec Rent A Car kiralama süresi minimum 24 saat, aylık kiralamalarda ise 30 gündür.

Aylık kilometre sınırı 30 gün üzerinden hesaplanmaktadır. Araç Kiralama

Kilometre limitleri araç sınıflarına göre farklılık göstermektedir. Ekonomik, orta ve üst sınıf araç gruplarında günlük 400 km, aylık maximum 4.000 km’dir. Premium araç gruplarında ise günlük 300 km aylık maximum 3.000
km olarak belirlenmiştir.

Müşteri km sınırını doldurmuş ise araç teslimi sırasında, ekonomik ve orta sınıf araç gruplarında 100 km başına 15 TL + KDV, üst sınıf araç gruplarında 25 TL + KDV ve Premium sınıf araç gruplarında ise 50 TL + KDV ücret ödemektedir.

ARAÇ TESLİMİ

– Kiracı aracı, araca ait tüm belgeler, aksesuar avadanlıkları, yedek lastiği ile birlikte teslim aldığı gibi araç kiraladığı istasyona veya sözleşmede belirtilen başka bir yerdeki Kiraya Veren ofisine iade edecektir.
– Aracın kiralama sonrası çıkış yapacağı ofisten müsaitlik doğrultusunda 5 kilometreye kadar teslim alınması ve/veya teslim edilmesi ücretsizdir.
– 40 km’ye kadar olan mesafelerde teslim alma ve/veya teslim etme hizmeti 80-TL’dir.
– Firmamızdan yapılacak ilk kiralamalarda adrese teslim hizmeti verilmemektedir.
– 30 km üzerinde mesafelerde teslim alma ve etme hizmeti verilmemektedir.
– Kiracı aracı teslim almadan önce finansal analiz yapılır, ofis yetkilileri bu finansal analiz dahilinde aracı teslim etmeme hakkını saklı tutar. Sağladığımız Ek Güvenceler Kiralama süresinde oluşabilecek hasarlar için müşteri onayı ile onarım avantajları sağlanmaktadır. En fazla 750 TL’ye varan hasar durumlarında mini hasar sigortası, en fazla 1.500 TL’ye varan hasar durumlarına karşı ise süper mini hasar sigortası müşteriye sunulmaktadır.

Araç Kiralama Ödeme Koşulları Hakkında

Kiralama tutarı ve sağlanan ek güvenceler kiralama sırasında, aracı kiralayan kişinin kredi kartından tahsil edilmektedir. Avec Rent A Car kiralama işlemlerinde debit, nakit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.

Aracı kiralayan müşterinin kredi kartından ön provizyon alınmaktadır. Provizyon ücreti araç sınıfına göre farklılık göstermektedir. Ekonomik sınıf araçlarda 500 TL, orta sınıf araçlarda 750 TL, üst sınıf araçlarda 1.500 TL ve Premium sınıf araçlarda 3.000 TL provizyon ücreti alınmaktadır.

Provizyon olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde varsa ceza, hasar, eksik yakıt vb. durumlar düşüldükten sonra kiralama yapılan karta 14 gün içinde geri iade edilmektedir.

Önemli Notlar

Kiracı, aracı her türlü güvenliğini sağlayacak biçimde kapalı ve kilitli olarak park etmekle yükümlüdür. Aracın çalınması durumunda hırsızlık güvencesinden faydalanabilmek için; ruhsat ve anahtarı iade ederek gerekli önlemleri aldığını ve ilgili emniyet makamlarına gerekli başvuruları yaptığını kanıtlamak ile mükelleftir.

Aksi halde Kiracı kasko kapsamına dahil edilmeyen ve sigorta şirketi tarafından zarar ödemesi yapılmayan aracın güncel satın alma bedelini ve diğer yasal zararları ödemekle yükümlüdür.

Rezervasyon

Müşteri kiraladığı aracı herhangi bir nedenle kiralama süresini uzatmak ister ise en az 1 gün (24 saat) önce ilgili ofise bildirmekle yükümlüdür. Uzatma süresi ilgili ofisin onayı ile gerçekleşebilmektedir. Kiralama onayı sonrası, kiralama yapılan kredi kartından ücret alınır ve uzatma işlemi gerçekleştirilir.

Müşteri, kiralama esnasında şirket-müşteri ilişkileri güvenliği açısından kiralama sözleşmesini imzalamakla yükümlüdür ve yapılan tüm kiralamalarda Avec Rent A Car genel kiralama koşulları geçerlidir.

*Yukarıdaki bilgiler genel açıklama amaçlıdır. Avec Rent A Car bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için 444 0 556 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya Avec Rent A Car ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi