Deha Konya Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi

Deha Konya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Deha Konya Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi

Konya ‘da Faaliyetlerine 2001 yılında başlayan Deha Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi çocukların zihinsel bedensel sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek üzere temelleri atılmış olup özel gereksinimlere ihtiyacı olan çocuklara sahip bir baba olan Veli ÇOBAN tarafından kurulmuştur.

Deha Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sizlere Ne düşünmeliyi mi Ne yapmalıyı mı değil Nasıl düşünmeli ? Nasıl yapmalıyım? ı öğretir.

Kurumda öğrenci ve öğretmenler meydan okuyan varsayımlar üzerinde titiz çalışmalarla desteklenen uygulamaları geliştirmeye yönelik bir anlayış ile münazaralar ve araştırmalar yapar.

Uzman bir kadro eşliğinde yoluna devam eden Deha Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi engelli bireyleri geliştirip değiştirip onları dünya üzerinde pozitif bir etki yaratmaları için hazırlar ve güçlendirir.

reklam

Deha Özel Eğitim ve Konya Rehabilitasyon Merkezi; bulunduğu bölgede zihinsel engelli tanısı almış çocukların temel eğitim düzeyinde ve toplumsal yaşama dahil olma konusundaki ihtiyaçlarının dünya standartlarında karşılanmasını hedeflemektedir.

Şimdilerde Hayati BÜYÜKBAŞ ve Duygu ÇOBAN BÜYÜKBAŞ önderliğinde yoluna devam eden kurum temel eğitim düzeyindeki zihinsel engelli çocukların eğitim ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılayan ve eğitimin vazgeçilmez parçası olan Aileleri eğitim sürecine dahil etme yoluyla bilinçlenmelerini sağlayan Türkiye’nin en iyi özel eğitim kurumu olma yolunda güvenilir adımlarla ve başarıyla ilerlemektedir.

Adres

Yunus Emre Mahallesi
Sancaklıbey Sok. No:33
MERAM / KONYA

Telefon & Whatsapp

0(332) 323 74 54

0(554) 638 13 62

Web :  https://www.dehaozelegitim.com/

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi