AdsReklam

AdsReklam

AdsReklam İnternet dünyasında yeni yeni emin adımlar ile yürüyen dijital reklam alanında büyük bir ün yapan Adsreklam.net, her zaman yeni yeni indirimler ile kaliteli hizmetler ile herkesin gönlünde taht kurmuş vaziyette.

Google Adwords’u Türkiye’de geniş kitlelere tanıtan Adsreklam.net, büyük ve küçük ölçekli tüm işletmelere reklam konusunda yardımcı olmaktadır.

Dijital reklam organizasyonları çağımızda büyük bir önem taşımaktadır. E-ticaret sitelerinin ve diğer internet sitelerinin geniş kitlelere seslenmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

Google Adwords şirketi ise bu pazarda büyük bir rol oynamaktadır. Ürün tanıtımı, fiziki ve hizmet tanıtımlarında kişiler öncelikle kendilerine bir marka belirler.

AdsReklam

Yaptıkları sistemler sonrasında reklama ihtiyaç duyarlar. Bu reklam ihtiyacını ise Google Adwords ile karşılamak isterler.

Ufaktan büyüğe tüm işletmeler ürünlerini tanıtarak, google üzerinde reklam ağı ile satış yapma stratejisini ele alırlar.

Büyük firmaların reklam analizlerinde en çok tıklama ve google adwords maliyet düşürme gibi konularda hedef kitleleri ve tıklama oranına büyük bir kazancın geldiği, gelirlerin yükselmesi ile doğrudan alakalıdır.

AdsReklam

Gelirlerin yükselmesi ise profesyonel Google Adwords uzmanları ile sağlanır. Adsreklam.net, profesyonel Google Adwords çalışmaları ile hem maaliyeti düşürüyor hem de gelirlerin artarak ürün satışlarında ilgili işletmelere finansal kazanım sağlamaktadır.

Arrow Media İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık A.Ş. Bünyesinde bulunan https://adsreklam.net indirimli adwords hizmeti konusunda profesyonel google adwords danışmanlığı yapmaktadır.

Her zaman müşterilerine 7/24 destek sunan adsreklam.net, tamamen kullanıcı odaklı çalışmalar sürdürmektedir.

Reklam maliyetleri son zamanlarda yükselmiştir.

Bu maaliyeti minimum seviyede kullanıcılara tanıtarak danışmanlık konusunda her türlü bilgiyi sunmaktadır.

Google Adwords, 20 yılda internet dünyasında önemini tamamen kanıtlamış bir reklam şirketidir. Google Adwords ile birlikte Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosyal ağlarda kendilerine ait reklam ağlarını kurarak sosyal medyadan reklam hizmetlerini sunmuştur.

Google Adwords’ün Türkiye’de bulunan partneri Adsreklam.net, tüketicilerin ve üreticilerin büyük ölçekte etkilendikleri krizi fırsata çevirerek tamamen tüketiyci için en az maaliyet ile reklamlarını yaymaktadır.

Bu durum ise, Google Adwords’ de ki reklam hesaplarına bakiye yüklemiş yurtdışında ki insanlar bakiyelerini uzun bir süre banka hesaplarını çekememektedirler.

Geri iadeler ve reklam iptalleri sonrasında bakiyelerini geri alamayan insanlar, ABD bankalarına ödeme yapmadıkları için 7-8 ay ücretlerini geri alamamaktadırlar.

İşte tam bu noktada, Adsreklam.net devreye girmektedir.

Adsreklam.net, paralarını çekemeyen mağdur kişilerin (reklam verenlerin) bakiyelerini düşük tutarlar ile satın alarak düşük bütçeli reklam verenlere indirimli reklam hizmeti sunmaktadır.

Bu sayede paralarını geri çekemeyen reklam verenler hem mağduriyetlerini gideriyor hem de uzun süre beklemek derdinden kurtulmaktadırlar.

8 aydır bu şekilde Türkiye’de bir çok işletme, kurum ve kuruluşlara hizmet veren Arrow Media İnternet Reklam Hizmetleri A.ş. Kuruluşu Adsreklam.net internet sitesi, profesyonel destek hizmeti ile reklam verenlere indirimli google adwords hizmetiş vermektedir.

Adsreklam.net, dijital reklam alanlarına yeni adım atan, küçük kobilere de düşük maaliyetli reklam hizmeti ve profesyonel reklam hizmeti sunarak hem yardımcı oluyor hemde yüksek ücret ödemekten korumaktadır.

Bir çok reklam ağlarına nazaran adsreklam.net, yürütmüş olduğu hizmet politikalarında tamamen reklam verenleri düşünmektedir.

Bu sistem yaklaşık olarak 8 aydır aktif olarak devam etmektedir.

8 aydır mutlu müşterilerimizin var olması bizlere emin adımlar attığımızın ve doğru yolda olduğumuzun birer işaretidir.

Sizlere ’İndirimli Adwords Reklam Hizmetleri’’ projelerinin detaylarını sizler ile paylaşıyoruz.

“Sizlerin de bilmenizi isteyeceğimiz bir çok faktör bulunmaktadır. Reklam giderlerinin artması firmalara ve şahıslara yüksek derecede maddi sıkıntılar çıkartmaktadır.

Yeni açılmış küçük ölçekli işletmeler henüz tam anlamıyla maddi rahatlığa kavuşamamış iken, dijital reklam konularında tecrübesizlikleri ile istedikleri hedef kitleye ulaşmakta zorluk çekmektedirler.

Maliyet artması AdsReklam

Bu durum hem maliyet artmasına hem de istenilen hedef kitleye ulaşma konusunda zorlukları beraberinde getirmektedir.

Adsreklam.net profesyonel ekibi, indirimli Adwords Reklam Hizmetleri” konularında eğitim almış kişilerden oluşmaktadırlar.

Arrow Media İnternet Reklam Hizmetleri kuruluşu olan Adsreklam.net kibi olarak siz değerli müşterilerimiz için reklam giderlerini minimize edip, verimliliği ise büyük ölçüde arttırmayı hedefleyen projeler geliştirmeyi amaç edinerek çıktığımız bu zorlu yoldaki en başarılı projelerimizden biri olduğunu inandığımız, en çok önem verdiğimiz arka planında bu hizmeti sizlere sunmak için büyük mesai harcadığımız proje ‘’İndirimli Adwords hizmetleri’’ projesidir. ”

” Bizler bu hizmeti siz değerli müşterilerimize  8 ay gece gündüz mesai yaparak, kimi zaman da sabahlara kadar çalışarak tamamladık. Tüm Dünya üzerinde bu alt yapı sadece Adsreklam.net ‘te var.

Her firmanın istediği, İndirimli Adwords Reklam Hizmetini siz değerli müşterilerimize takdim etmekten onur duyarız.”

Adsreklam.net olarak, bu hizmeti başka firmaların da sağladığı düşüncesindeyiz. Fakat, yukarı da yazdığımız İndirimli Adwords Hizmetleri hususunu bizler “Legal” olarak Türkiye’de sadece Adsreklam.net sağlamaktadır.

Legal Hizmeti nasıl sağlıyoruz?

Bir çok insan çeşitli forumlarda, platformlarda Google Adwords hizmetini çalıntı kredi kartı ve çalıntı hesaplar ile sağlamaktadır.

Google Adwords ekipleri bu tür durumlarda ilgili hesapları ve siteleri kara listeye alarak bu reklamı sağlayan herkese çeşitli yaptırımlar vermektedir. Bu süreçler dava ile de sonuçlanabiliyor.

Adsreklam.net olarak yurtiçi ve yurtdışı bir çok kullanıcının ortak noktası olan forum ve diğer platformlarda ilgili sayfalarımızı reklamlar halinde duyurarak, Google Adwords’e bakiye yüklemiş ve bakiyelerini çekemeyen (uzun süre bekleyen), kişiler mevcut hesaplarını satmaya karar verdiklerinde Adsreklam.net olarak satın alarak siz değerli müşterilerimize ” İndirimli Reklam Hizmeti” sağlamaktayız.

Tüm Dünya üzerinde bir çok kullanıcının ortak noktada buluştuğu platformlarda reklam ekibimiz sürekli mesailer harcayarak ilgili kişiler ile temaslar kurmaktadırlar.

Satın alınan hesaplarda, illegal bir durum oluşmaması adına, ödeme yaptıkları dekontlar ve ilgili tarihler incelenerek ekibimiz satın alımları gerçekleştirmektedir. 8 aydır aktif olarak hizmet vermekte olduğumuz Reklam Hizmetleri Şirketimiz, 150 üzerinde müşteriye sürekli hizmet vermektedir.

Olumlu dönüşlerimizi ve yanıtları https://adsreklam.net sitemizde “Kurumsal” – “Referanslarımız” bölümünden okuyabilirsiniz ve teyit edebilirsiniz.

İndirimli Adwords AdsReklam

**** İndirimli Adwords Reklam hizmetleri siz değerli müşterilerimizin bütçelerine göre 4 farklı paketten oluşmaktadır.

*** Satın alınan bakiyeler, ana bütçeye yansıtılmaktadır.

*** Aldığınız paket bittiğinde ise, tekrar paket seçimi yaparak reklamlarınıza stoklar el verdikçe devam edebilirsiniz.

Kurumsal sitemiz üzerinden paketlerimizi incelemediyseniz tıklayınız https://www.adsreklam.net/hizmet/12/indirimli-adwords-reklam-hizmetleri-paketleri

Sistem üzerinde ki algoritma ise şu şekilde işlemektedir.

Her müşteri satın aldığı bir pakette kademeli olarak avantajı artan bir sistemimiz bulunmaktadır.

En uygun pakette %35 oranında bir indirim ile başlar ve bu indirim %50 oranında devam etmektedir. Satış ortaklığımız dahilinde satış ortaklığımıza katılan kişilere ise %15 oranında bir  komisyon ile yardımcı olmaktayız. Satış ortaklığımız tamamen ücretsizdir.

Sitemiz üzerinde, Premium ve Platin paket seçen kullanıcılarımıza ise Ücretsiz reklam optimizasyonu desteğini sunmaktayız.

Reklam Optimizasyon

Reklam optimizasyon desteği alan kişiler sadece site url adreslerini tarafımıza iletmeleri yeterlidir. Reklam metinleri, anahtar kelime araştırılması, negatif kelimeler bütçe ve TBM( tıklanma başı maliyet) ayarları yani her şeyi reklam verenlerimize en çok verim alacakları şekilde ve minimum maliyet oluşturacak şekilde ayarlayarak çalışmalara başlamaktayız.

Sitemiz üzerinden paket seçen kişilere direkt olarak Adwords Reklam konusunda tecrübe kazanmış ekibimiz yardımcı olmaktadır.

Her kişiye ayrı ayrı hizmet veren ekibimiz, müşterilerimize tam destek sunmaktan gurur duymaktadır.

En düşük maliyetler ile müşterilere hizmet veren Adsreklam.net, reklam çıkan kişilere %35 %40 %45 oranlarında çeşitli indirimleri de sunmaktadır.

Türkiye’de webmaster kullanıcıların ortak kullanım platformu olan r10.net üzerinden araştırma yaptığınızda firmamızın titizlikle ve temiz iş yaptığına dair bir çok izlenimi görebilirsiniz. r10.net üzerinde halen daha aktif olan satış bölümümüz mevcuttur.

Her şeyin sevgi ve saygı ile ilerlemesi yönünde Adsreklam.net elinden geleni yaparak, her zaman ileri hedefler doğrultusunda emin adımlar atmaktadır.

Türkiye’de Google Adwords Reklam Hizmetleri konularında hizmet sağlayan Adsreklam.net siz değerli müşterilerine destek vermekten onur duymaktadır.

Reklamcılık pazar payı

İnternet kullanımının önlenemez bir şekilde artması yeni iletişim araçlarının yaygınlaşması ile özellikle son 20 yıl içinde hayatımıza yeni bir reklamcılık sektörü daha katıldı, bu sektörün ismi ise ‘’Dijital reklam’’ ‘’Google’’ ve ona bağlı olan ‘’Adwords’’ firması bu reklamcılık sektöründe Pazar payının %80’lik bir kısmına hakim.

Hatta öyle ki gündelik hayatımızda özellikle merak ettiğimiz her şeyi ‘Google’dan öğrenmekteyiz, tüm ihtiyaçlarımızı önce ona sormaktayız, yani bu firma tercihlerimize ihtiyaçlarımıza, gelecekte ihtiyacımız olabilecek ihtiyaçlarımıza hatta ihtiyacımız olmayan ürünlere bile bizleri kolaylıkla yönlendirerek satın almamızı sağlayarak adeta bir tüketim çılgınlığı meydana getirerek belli bir ticari başarı sergilemekte.

Tabi bu durum tüketicilerin olduğu kadar üretici ve satıcıları da ticari olarak büyük ölçüde etkilemekte, şimdi biz reklamcıların ve satıcıların perspektifinden biraz bakacağız, Adsreklam.net adlı Google Adwords Premier partner olan bir reklamcılık firması krizi tam anlamı ile tüm taraflar için fırsata çevirerek yeni bir sistem geliştirdi, öncellikte
size krizden bahsedelim.

Google Adwords

Google Adwords ’deki reklam hesaplarına bakiye yüklemiş fakat sonra reklamdan vazgeçmiş reklam verenler ne yazık ki ABD bankalarından ödeme yapmadıkları için 7-8 ay paralarını geri almak için beklemekteler, bu durumu gören reklam firması ise bu bakiyeli hesapları onlardan biraz daha düşük tutarlara satın alarak düşük bütçeli reklam verenlere indirimli reklam hizmeti olarak sunmaktalar.

8 Aydır bu şekilde hizmet veren ArrowMedia İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık A.Ş. Kuruluşu Adsreklam.Net internet sitesi hem paralarını geri alamadıkları için mağdur olan reklam verenlere yardımcı oluyor hem de yeni yeni dijital reklam sektörü ile tanışmış küçük Kobilere düşük maliyetli ve profesyonel destekli reklamlar yayınlayarak, onları memnun ediyor.

Özellikle müşterilerden aldıkları olumlu yorumlara bizlerde kayıtsız kalmayarak kendilerini ve bu geliştirdikleri sistemi haber yapmak istedik ve kendilerinin ağzından ‘’İndirimli Adwords Reklam Hizmetleri’’ projelerinin detaylarını sizler ile paylaşıyoruz.

”Öncelikle bilmenizi isteriz ki Adsreklam.net ekibi olarak siz değerli müşterilerimiz için reklam giderlerini minimize edip, verimliliği ise büyük ölçüde arttırmayı hedefleyen projeler geliştirmeyi amaç edinerek çıktığımız bu zorlu yoldaki en başarılı projelerimizden biri olduğunu inandığımız, en çok önem verdiğimiz arka planında bu hizmeti sizlere sunmak için büyük mesai harcadığımız proje ‘’İndirimli Adwords hizmetleri’’ projesidir.

Aktif hizmet

Bu projemizi tamamlayıp 8 ayı aşkın bir süredir aktif olarak hizmet verdik, vermeye de devam ediyoruz, hizmetimiz ile alakalı aldığımız geri dönüşler neticesinde, bizi en çok heyecanlandıran ve Türkiye’ de hatta
belki de dünyada, altyapısı bir tek Adsreklam.net ekibi tarafından legal olarak sunulduğuna inandığımız ‘’İndirimli Adwords reklam hizmetini’’ sizlere tanıtmaktan onur duyarız.

Elbet deki bu tarz indirimli reklam hizmeti veren başkaları da vardır, ama yukarıda belirtiğimiz gibi ”Legal” olarak bir tek Adsreklam.net olarak biz sağlamaktayız.

Nasıl legal sağlıyoruz?

Genellikle Adwords de verilen indirimli reklam hizmetleri ya çalıntı kredi kartı, yada çalıntı hesaplar ile sunulmaktadır, Adwords tarafından bu fark edildiğinde çıkılan reklamlar kara listeye alınarak reklam verenlere büyük ölçüde zarar vermektedir.

Biz ise kısaca özetlemek gerekirse Adsreklam.net ekibi olarak yurt içi ve yurt dışından pek çok platformu takip edip, ayrıca ilgili sayfalarımıza reklamlar oluşturup, Google Adwords’e bakiye yüklemiş fakat daha sonra reklam vermekten herhangi bir nedenden vazgeçmiş, iade sürelerinin uzunluğundan dolayı ise bizlere bu hesaplarını satmayı uygun bulmuş kullanıcıların hesaplarını satın alarak, sizlere ‘’İndirimli Reklam Hizmetimizi’ sağlıyoruz

Satın alınan her hesabın, ödeme banka dekontları tarafımızca kontrol edilerek hesaplar teslim alınmakta 8 ayı aşkın süredir 150’nin üzerinde müşterimize hizmet verdik ve hepsinden istisnasız olumlu yorum ve dönüşler aldık, bunları ‘’Kurumsal’’-‘’Referanslarımız’’ kısmından inceleyebilir kaynak linkleri ile teyit edebilirsiniz.

4 farklı paket

* İndirimli Adwords reklam hizmetleri bütçenize göre tercih edebileceğiniz 4 farklı paket olarak sunulur.
* Satın aldığınız paketteki tutarlar ana bütçenizi temsil etmektedir.
* Paket bitiminde tekrar paket alarak reklamınıza stoklarımız el verdikçe sınırsız olarak devam edebilirsiniz.

Paketlerimizi incelediyseniz ‘’İNCELEMEDİYSENİZ TIKLAYINIZ” görüldüğü üzere siz değerli reklam verenlerimiz, satın aldığı her pakette, kademeli olarak avantajı artan bir sistem oluşturduk en uygun pakette, %35 avantaj ile başlayıp en üst pakette bu indirim avantajı %50 olmakla beraber, sadece indirim değil normal şartlar altında ekstra %15 komisyonla yapılan reklam optimizasyon hizmetini de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Premium ve Platin paket

Buna göre; ”Premium ve Platin paket sahibi olan kullanıcılarımıza ‘’Ücretsiz reklam optimizasyon desteği’ ’tarafımızca sunuluyor, reklam optimizasyon desteği alan müşterilerimizin sadece site url adresi paylaşması yeterli olup geri kalan reklam metinleri, anahtar kelime araştırmaları, negatif kelimeler bütçe ve Tbm (tıklanma başı maliyet) ayarları kısacası her şeyi reklam verenlerimize en çok verim ve en az maliyet oluşturacak şekilde ayarlar bu konuda tecrübe kazanmış reklam danışmanlarımızı onlar için özel olarak görevlendiririz, tekrar etmekte
fayda görüyoruz ki, tüm bu hizmetleri ‘’Premium’’ ve ‘’Platin’’ paket satın alan kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunmaktayız, evet doğru anladınız tüm bu hizmetleri onlara komisyon almayı bırakın reklam çıktıkları tutardan,%35, %45 ve %50 oranlarında indirimli şekilde sağlıyoruz.

Müşteri yorumlarımızı incelemek için lütfen tıklayınız.

Son Söz;

Aslında şu anda bazılarınızın içinden; (”İşte bir firma daha kendi sitesinde kendi kendine adeta bir şizofren
edasıyla yorum yapmış ve bizimde bunları okuyarak inanmamızı bekliyor;’‘) diye düşündüğünüzü biliyoruz, merak etmeyin sizleri anlıyor ve bunu bu şekilde yapan çok fazla firma olduğunu da biliyoruz, tüm samimiyetimizle
söylüyoruz ki biz o firmalardan değiliz, hatta söylemekle kalmayıp bunu Sizlere ispatlayabiliriz nasıl mı ?

Sitemizde paylaştığımız ve tarafımıza yapılan tüm yorumlar bizlere sitemiz üzerinden  değil, Türkiye’de web mastarların en büyük bilgi ve ticaret forumu olan, üye olmanın kolay olmayıp, sadece davetiye ile üye
olunabilen ve geliştirdiğimiz hizmetin pazarlamasını ilk yaptığımız ”www.r10.net” sitesi üzerinden tarafsız olarak yapılmıştır, sitemize eklenen bu yorumların tümüne r10.net üzerindeki kaynak linklerini teyit etmeniz amaçlı ekledik.

Ayrıca yorumların ekran görüntülerini ekliyoruz ki sadece r10.net üyelerinin görebileceği üye yaşları ve ticaret durumlarını da görebilin, bir lobi faaliyeti, yada kendi açtığımız yan hesaplarla kendimize asılsız yorumlar yapma ihtimalimiz olmadığını ‘’www.r10.net’’ sitesi hakkında kısa bir araştırma yaparak kendiniz görebilirsiniz.

r10 AdsReklam

r10.net sitesiniz araştırdığınızda günümüzde ender rastlanan  güven, saygı ve sevgiye dayanan, bu erdemleri taşıyamayan kullanıcıların çok uzun süre barınamayıp forumdan uzaklaştırıldığı, bu foruma üye olan herkesin ise bir çok şeyi bu siteye borçlu olduğunu anlayacaksınız.

Kısacası r10.net sitesinde ticarete hile karıştırabileceğimiz bir ortamın kesinlikle mümkün olmadığını görmüş olacaksınız.

Dijital reklam sektörüne adım attığımız ilk günden beri aklımızda olan ve asla unutmadığımız şu sözlerle yazımızı tamamlamak istiyoruz;

”Bizler sizlerin reklamını yaparız, bizim reklamımızı ise en iyi müşterilerimiz yapar.”

Haber, Gündem, Siyaset, Tarih, Atatürk, Sağlık, Yaşam, Sanat, Teknoloji, Köşe Yazıları okumak için bizi seçmiş bulunuyorsunuz. O zaman tekrar hoşgeldiniz :)) Haber Galerisi Yönetimi