Akbank 18 Yaş Altı Kredi Kartı

Akbank 18 Yaş Altı Kredi Kartı

Akbank 18 Yaş Altı Kredi Kartı

Akbank’ın 18 yaş altı için özel olarak tasarladığı kredi kartını yalnızca 18 yaşından küçük gençler değil, 26 yaşını aşmamış herkes kullanabiliyor. Akbank 18 yaş altı kredi kartı alabilmek için, bir takım kanun ve kurallara uymak gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş 26 yaşından küçük her birey kendi başlarına kredi kartı başvurusu yapabilirken, 18 yaşından küçük olanların ise Akbank 18 yaş altı kredi kartı başvuru yapabilmeleri için yanlarında anne ya da babalarının bulunması gerekiyor.

Akbank’ın 18 yaş altı kullanıcılar için özel olarak sunduğu kredi kartına Akbank Exi 25 ismi veriliyor. Akbank Exi 35 sayesinde; tüm bankacılık hizmetlerinden pratik bir şekilde yararlanılabiliyor. Fakat kredi kartı almak isteyen kişinin yaşı yalnızca 16 ila 26 yaş aralığında ise; Exi 26 uygulamasından faydalanabiliyor.

Özellikle de lise ve üniversite öğrencilerine oldukça fayda sağlayan Exi 26, havale, fatura ödemeleri ve EFT gibi bankacılık işlemlerinden herhangi bir ekstra ücret kesintisi yapmadan kısa sürede gerçekleştirilmesini sağlıyor. Örneğin, Exi 26 kullanıcısı bir başka kişiye havale işlemi gerçekleştirmek istediğinde banka tarafından para kesintisi yapılmamaktadır. Öğrenciler için birçok özel kampanya ve avantajdan yararlanarak alışveriş yapabilmek için Exi 26 müşterisi olmanız yeterli olacaktır.

Exi 26 Hesabı Olanlara Eğitim Kredisi

Akbank Exi 26 müşterisi olan öğrenciler; kendilerine özel olarak tasarlanmış ve uygun şartlar ile eğitim, öğrenim kredisi başvurusu yapabilir, eğitim ve öğrencilik hayatlarının rahat geçmesini sağlayabilirler.

Akbank Exi 26 Nedir?

Akbank Exi 26, iki farklı hesaptan oluşan bir banka kartıdır. Bu hesaplardan birincisi Axess Exi 26, diğer hesap ise avantajları ile dikkat çeken Öğrenci Hesabıdır. Her iki hesap da, kendilerine has birçok özelliklere sahip. Bankanın gençlere ayrıcalıklı hizmet vermesinden ve diğer avantajlardan yararlanmak için Akbank Exi 26 müşterisi olmanız yeterlidir.

18 yaş altı kredi kartı almak isteyen kişiler, bankanın daha önceden belirlediği şartları sağladıkları taktirde, aile bireyleri ile herhangi bir Akbank şubesine giderek; kredi kartı başvurusu yapabilirler. Yasal zorunluluk nedeni ile yalnızca aile kontrolünde alınan kredi kartları; yine anne ya da babanın kredi kartı hesabına bağlı bir şekilde kullanılıyor. Günümüzde bankalar, bir müşterilerine kredi kartı verebilmek için 18 yaşından büyük olma şartını ya da düzenli gelir sahibi olmak gibi şartları tamamlanmasını istiyorlar. Fakat bu, 18 yaşından küçüklerin kredi kartı almasına engel teşkil etmiyor. Aile bireylerinden biri kredi kartı kullanıyorsa; kredi kartının bağlı olduğu bankaya giderek, 18 yaş altı için kredi kartı talebinde bulunabilir ve akabinde ek kart çıkartarak; limit gibi birçok kart detayını belirleyerek kart işlemlerini tamamlayabilirler.

18 Yaş Altı Kredi Kartı Garanti

Garanti bankası, genç müşterilerine özel sunduğu hizmet ile kart başvurularına olumlu yanıt verebilmektedir. 18 yaş altı kredi kartı Garanti bankasından alınmak istiyorsa; bir takım şartların yerine getirilmesi ve yasal zorunluluk şartlarına uyulması gerekmektedir. Garanti bankası yalnızca 15 yaşından itibaren kart vermektedir. Eğer 18 yaşından daha büyükseniz, kimlik kartınız ya da nüfus cüzdanınız ile Garanti Bankasına kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Şayet 18 yaşınızdan küçükseniz; anne ya da veliniz ile herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek, hesap açtırma talebinde bulunabilirsiniz. Diğer bankalara nazaran birçok avantajı olan kart, gerekli şartları karşılamanız durumunda belirlediğiniz adrese gönderilecektir.

  • Herhangi bir dezavantajı bulunmayan 18 yaş altı kredi kartı Garanti Bankasından alındığı taktirde; birçok avantaj sağlamaktadır. Örneğin hesap sahibi 25 yaşından küçükse, 25 yaşına girene kadar herhangi bir hesap işletim ücreti ve benzeri ücretleri ödemez. Öte yandan yapılan her alışverişte Bonus kart ile ekstra Bonus puanlar kazanılabilir ve bu puanlar biriktikçe, ücret ödemeden alışveriş yapılabilir.
  • Garanti bankası 18 yaş altı kart alan her müşteri; otomatik olarak Bonus Genç’e üye olur. Birçok kampanyası ve avantajı olan Bonus Genç, tıpkı ismi gibi gençler için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Garanti bankasından alınan kart, MasterCard olduğu için, internet alışverişlerinde; belirlenen limit kadar alışveriş yapmak adına kullanılabilir.
  • Garanti bankası 18 yaş altı kart alınmışsa, kart sahibinin velisi; düzenli talimat vererek; düzenli olarak çocuğun hesabına otomatik olarak harçlık gönderebilir.