İnternetten Güzel Sözler Bulmak

İnternetten Güzel Sözler Bulmak

İnternetten Güzel Sözler Bulmak

İnsanlar özel günlerde hatta sıradan günlerde bile annelerinize, babalarınıza, kız veya erkek arkadaşınıza, askerde olan abinize, kardeşinize, akrabanıza içinizden gelenleri söylemek için bazı yollara başvurursunuz. Onların gönülleri hoş olsun diye güzel konuşmak veya yazışmak istersiniz. Bu anlamda sizlere anında parmaklarınızın ucunda olan bu platformu hatırlatmak isteriz.

Mutlu Edebilme Platformu

Sizler için kurulan bu platformda herkesi mutlu edebilme yeteneğine sahip olabilirsiniz. Bugün kelime dağarcığı küçük olan bir kişi bile şair çıkabilir. Mutlu edebilmek için fikrin en çok olduğu ortamdır internet denilen platform. İnternetin ufku açma konusunda hızlı olduğunu herkes kabullenir. Çünkü siz o araştırma motoruna tek bir kelime bile yazsanız tüm güzellikler sizin karşınıza çıkar. Seçme, beğenme kısmı tamamen size aittir. Fikir çok olduğu için size uyacak söz bulabilirsiniz.

Size özgün olmasa da çok farklı sözlerle biraz da kendi çabanızla özgünleştirebilme yetkisine sahipsiniz. Bir insanı kırmış belki sevdiğiniz birini kırmış olabilirsiniz veya doğum günü olabilir. Bunların haricinde kötü gün içinde karşısında ki insanın yaşadığı acıya da sözler bulabilirsiniz. Onun acısını dindirebilecek, yükünü hafifletecek, gönlünü ferahlatacak sözlerle karşılaşabilirsiniz. Hem sizin için hem de karşı taraf için hoşnutluk sağlayacak bir durumla karşı karşıya kalırsınız.

reklam

İnternetten Güzel Sözler Bulmak

Mutlu Kalabilme Platformlu

İnternetle beraber yaşadığınız hayatta her zaman birini değil kendinizi de mutlu edebilirsiniz. Hoşunuza giden bazı şeyleri araştırarak güzellikleri görebilir sizi mutlu edecek şeyler okuyabilirsiniz. Böylece araştırıp bulduğunuz bu sözler sizlerin hayatlarını aydınlatacak belki zor bir anınızda bakıp destek alabileceğiniz bir sözle karşı karşıya kalabilirsiniz. Her Gün baktığınız da sizi motive edecek, güne o söze bakıp başladığınız ve aynı şekilde gününüzü o söze bakıp sonlandırdığınız rutine dönüştürebilirsiniz.

Hedeflerinizi belirleyebileceğiniz bir ortam oluşturabilirsiniz. İnsan hayatında küçük bir iz bazen çok önemlidir. Bu iz başkasının sayesinde de olabilir ama hedef her zaman aynıdır. Siz araştırdığınız okuduğunuz kadar karşı tarafa bir şeyler aktarabilirsiniz. Araştırmak günümüzde internetin sayesinde gerçekleşir. Güzellikleri toplayabileceğiniz en hızlı ortamdır. Sizin en özel anınızda insanların sizi görüp iyi sözler söylemesi internetin sağladığı faydalardan biridir.

Hepimiz hayat öğrencileriyiz. Öğrendiğimiz o dersleri ihtiyacı olanlara öğretmek de hayata, ailemize, arkadaşlarımıza, ülkemize, insanlara borcumuz. Bu sebeple hepimiz aynı zamanda bir öğretmeniz. -- İnsan "DeNiZiN" olmadığı yerde... "UmuT" adına MARTI olmalı... Olmalı ki kararmasın yarınlar.