Avm İçinde Stand Açma

Avm İçinde Stand Açma

Avm İçinde Stand Açma – Küçük Ölçekli Bir İş Yeri Sahibi Olmaya Hazır mısınız?

Son yılların vazgeçilmezi olan alışveriş merkezleri yaratıcı fikir sahibi olan işletmelere kapılarını açar. Tam kurumsal olmayan firmalar müşteriyle buluşmak için hedef kitlenin sık ziyaret ettiği AVM içinde stand açarak tanıtım çalışmalarına başlayabilirler.

Stand Kurulumunda Yer Seçimine Dikkat!

Alışveriş merkezlerinde mağazalara oranla çok daha uygun kiralara stand açılabilir. Bu aşamada üzerinde en çok durulması gereken konu satılan ürün veya verilen hizmete uygun doğru konumun seçilmesidir.

Yeni nesil girişimcilerin gözdesi olan standlar;

  • Hedef kitleye uygun iş fikrinin
  • Görsel sunum
  • Yaratıcı bir konsept eşliğinde tüketiciyle buluşmasını sağlar.

 

Ürün bütünlüğü sağlayan, ziyaretçilerin hizmet hakkında yeterli bilgi sahibi olmasına yardımcı ve görsel açıdan cazip tasarımlar hedeflere ulaşmak için en doğru aracı olarak düşünülebilir.

En Kazançlı İş Fikirleri

Standlar kapalı mağazalara oranla müşterilerin daha rahat ulaşılabilecekleri yerlerdir. Mağazaya girmeye çekinen müşteriler önlerinden geçtikleri standlarda sergilenen ürünlere kayıtsız kalamaz. Alışveriş tercihlerinin değiştiği ve güncellendiği süreçte, müşteriye keyifli bir deneyim sunacak olan markalar kalıcı olacak ve karlılık açısından beklentileri karşılayacak cirolar elde edecektir.

Son dönemlerde AVM’lerde görmeye alışılan en popüler stand tercihleri arasında;

  • Tatlı ve yiyecek standları
  • Kahve ve çay ikram üniteleri
  • Şekerlemeciler
  • Hediyelik eşya arabaları
  • Kişiye özel tasarımcılardır.

 

Kurumsal Firmaların Bayilik İmkanı

Yeni bir iş kurmak isteyenlere daha az maliyetle hazır bir çalışma ortamı sunan bayilik teklifleri, müşteri garantili risksiz fırsatlar sunar. Bu tekliflerin balında yer alan AVM içinde stand açma fikri her geçen gün daha fazla talep görür. Az sermaye ile kendi işinin patronu olmak isteyenlere farklı sektörlerde zengin iş seçeneği sunan teklifler, dikkatli büyümek için en emin seçenektir.

AVM’de stand açmadan önce; doğru ürünün seçilmesi çok önemlidir. Satılacak ürün ya da verilecek hizmetin içeriğine uygun ve yaratıcı bir tasarım, beklenen trafik yoğunluğunun kısa sürede gerçekleşmesinde etkilidir. Önceden yapılacak bir iş planı eşliğinde alışveriş merkezi yönetimleri ile iletişime geçilerek ilk etapta neler yapılması gerektiği hakkında bilgi edinilebilir.