Android Uygulama Yüklerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Android Uygulama Yüklerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Android Uygulama Yüklerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Android uygulama yüklerken nelere dikkat etmeniz gerekir? İlk olarak uygulamaların yüklenmeden önce incelenmesi şarttır.

Evet, android uygulama yüklerken dikkat etmeniz gerekenler üzerinden hareket edebilirsiniz. Uygulama yükledikten sonra bazen problem olur ve hemen silersiniz. İşte böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına uygulamaları yüklerken dikkat etmeniz gerekenlere göre hareket etmeniz önemlidir.

Android Uygulama Yüklerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Güvenli Android Uygulamaları

Yükleme yapacaksınız; ancak hangi uygulamanın güvenli olup olmadığını bilmiyor musunuz? Bunun için aslında önünüzde pek çok kriter var. Tüm bu kriterlere dikkat etmeniz durumunda, uygulamaların bilgisayarınıza hiçbir şekilde zarar vermesi söz konusu olmaz. Bunu değerlendirin ve direkt olarak uygulamaları kullanın. Sizin için sunulan uygulamaların puanları, yorumları olacak. En önemlisi bunlara göre hareket etmektir.

reklam

Ücretsiz android uygulamaları;

Çok sayıda ücretsiz android uygulamaları oluşturulur. Bu durumda direkt olarak android uygulamaları ile telefonunuza kötü yazılımların gelmesi de söz konusu olabilir. Uygulamaları incelerken ne amaçlı indirdiğinizi göz önünde bulundurun. Çok indirilen uygulamaların tamamının güvenli olması söz konusu değildir.

Uygulama Puanları;

Uygulamaların puanları önemlidir. İndirme işleminde Play Store üzerinden giriş yapıldığında hem bilgisayar hem de telefondan kolayca uygulama puanlarını görmeniz mümkün. Bu durumda direkt olarak puanlara göre de hareket edebilirsiniz.

Uygulama Yorumları;

Çoğu zaman güvenli android uygulamaları için, sorunsuz olan uygulamalar için yorumlar görürsünüz. Bakıldığından yükleme sonrasında telefona zarar verilmiş olması durumunda, bu uygulamaların altında da olumsuz yorumlar olacaktır. Bunları değerlendirip, direkt olarak yorumlara bakarak problem olup olmadığını görebilirsiniz.

Android Uygulama Nasıl Kaldırılır?

Olumsuz bir durumda, android uygulamanın bilgisayarınıza zarar vermesi ya da uygulamanın direkt olarak yanlış olması gibi durumda hemen kaldırmanız gerekiyor. Yapmanız gereken menü sayfasından direkt olarak üzerine basılı tutara, yukarıda çıkan çöp kutusu simgesine doğru göndermek. Ya da direkt olarak üzerine basılıp tutup, çarpı simgesine de tıklayabilirsiniz. Bu durumda uygulama kaldırılmış olacaktır. Android uygulama nasıl kaldırılır sorusuna verilen yanıta göre, direkt olarak siz de uygulamanın olmamasını sağlayabilirsiniz. Uygulama anında sorunsuz kaldırılmış olacaktır.

Selçuk Softa

Hepimiz hayat öğrencileriyiz. Öğrendiğimiz o dersleri ihtiyacı olanlara öğretmek de hayata, ailemize, arkadaşlarımıza, ülkemize, insanlara borcumuz. Bu sebeple hepimiz aynı zamanda bir öğretmeniz. -- İnsan "DeNiZiN" olmadığı yerde... "UmuT" adına MARTI olmalı... Olmalı ki kararmasın yarınlar.