Opera Vpn Nasıl Çalıştırılır

Opera Vpn Nasıl Çalıştırılır

Opera Vpn Nasıl Çalıştırılır

Kullanılan internet browserleri arasında yer alan Opera, kendi VPN ağını oluşturarak kullanıcılarının erişimi yasaklı sitelere giriş yapabilmesine imkan sağlamaktadır. Peki Opera VPN nasıl çalıştırılır?

Google Chrome, İnternet Explorer gibi en çok kullanılan internet browserlerinden birisi olan Opera kullanıcılarının yasaklı sitelere sorunsuz olarak giriş yapabilmeleri için VPN hizmeti de sunmaktadır. Bu özelliği aktifleştirerek girmek istediğiniz internet sitelerine kolaylıkla girebilirsiniz. Bu şekilde ayrıca diğer yöntemlerden kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Güvenilir VPN uygulaması bulmak ya da yasaklı sitelere erişim sağlayabilmek için DNS ayarlarını değiştirmek gibi yöntemlerden kurtulmuş olacaksınız.

Opera VPN Nasıl Çalıştırılır Kullanılır?

Opera VPN kullanılabilmesi için öncelikle Opera’nın bilgisayarınıza ya da akıllı telefonunuza indirilmiş olması gerekiyor. Kullanacağınız cihaza göre kolaylıkla indirebileceğiniz Opera ile yasaklı sitelere giriş imkanı da kolaylaşmaktadır. Cihazınıza indirdikten ve kurduktan sonra Opera’yı açın. Adres çubuğunun hemen yanında bulunan VPN butonuna tıkladıktan sonra kullanmaya hazırsınız. Bu şekilde istediğiniz internet sitesine kolaylıkla girebilirsiniz. Akıllı telefonlarınızda ya da bilgisayarlarınızda kullanmanız oldukça kolay olan bu uygulama ile istediğiniz gibi internet sitelerine girebilirsiniz. Ayrıca bir program ya da ek uygulama indirmenize gerek duymadan kullanabileceğiniz Opera VPN sayesinde zaman kaybetmeniz de engellenmektedir.

Opera VPN Ücretli Mi?

Cep telefonlarınıza ya da bilgisayarlarınıza indirmek istediğiniz Opera tamamen ücretsiz. Herhangi bir ücret ödemeden istediğiniz cihazınıza indirerek kullanabilirsiniz. Ayrıca oldukça sade ve anlaşılır olan ara yüzü sayesinde kolay kullanımınıza da imkan sağlanmaktadır.

reklam

Opera VPN olmadan yasaklı sitelere giriş yapabilmeniz için ayrı bir VPN programı indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca indirmiş olduğunuz bu uygulamanın istediğiniz sonuçları alabilmeniz de meçhul olacaktır. Bu nedenle erişimi engellenmiş sitelere giriş yapmak için kullanacağınız en kolay yöntem Opera VPN olacaktır.

Berin Softa

...love was just a glance away