AKK İçin İndirme Zamanlama Nasıl Yapılır

AKK İçin İndirme Zamanlama Nasıl Yapılır

AKK İçin İndirme Zamanlama Nasıl Yapılır

AKK 2019 yılının ocak ayında kalkıyor. Tamamen kalkacak olan AKK öncesinde önleminizi AKK için indirme zamanlama yaparak alabilirsiniz.

İndirme Zamanlama Nasıl Yapılır Sorusunun Yanıtı

Dilerseniz siz de AKK için indirme zamanlama yapabilirsiniz. Bu durumda indirmelerinizin belli bir saat aralığında olması, kotanızdan gitmemesini sağlayacak. Peki, nasıl yapılıyor? İndirme zamanlama için kullanılacak programlar neler? Bunları öğrenmeniz durumunda çok daha kolay şekilde kotanın getirdiği dezavantajlardan kurtulabilirsiniz.

AKK İçin İndirme Zamanlama Nasıl Yapılır

Torrent

İndirmelerinizin belli bir saatin içinde olması için ilk olarak tüm indirmelerinizi belirleyerek, sonrasında sizin belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde gerçekleşebileceği programa ihtiyacınız var. AKK için indirmelerinizi Torrent üzerinden yapabilirsiniz.

reklam
  • İndirme Zamanı: 00 ile 08.00 arasında

Yukarıda verilen zaman dilimi içinde yapılan indirmeler, AKK içinde sayılmıyor. Bunun için yapılacak olan tüm indirmelerinizin bu saat dilimi içinde olması son derece avantajlı olacaktır.

Programı indirdikten sonra yapmanız gereken, indirme zamanlamanızı ayarlamak. Bunun için ayarlar sekmesini kullanabilirsiniz. İndirmelerin zamanlayıcı ile düzenlemesi son derece kolay olacak. Vermiş olduğunuz talimatlar ile hangi zaman dilimi uygun ise direkt olarak o zaman dilimi içinde indirmenin gerçekleşmesi sağlanacak. İndirme zamanlama nasıl yapılır sorusuna verilen yanıt üzerinden direkt olarak siz de zamanlamanın yapılarak, avantajlı şekilde indirmenin olmasını sağlayabilirsiniz.

Steam

Farklı bir program kullanarak da indirme yapmanız mümkün. Steam indirme programları arasında tercih edilen ve indirmelerin zamanının ayarlanabildiği bir program. Programın indirilmesinin ardından, güvenli şekilde indirebileceğiniz pek çok şeyi indirme kutunuza atabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz zaman içinde indirme otomatik olarak başlayacaktır.

  • Otomatik indirme: Bunun için belirlenmiş olan talimatlar dikkate alınacaktır.

Gece 2’den sonra yaptığınız indirimler AKK’siz indirme yapmak için dilediğiniz gibi olacaktır.

Hepimiz hayat öğrencileriyiz. Öğrendiğimiz o dersleri ihtiyacı olanlara öğretmek de hayata, ailemize, arkadaşlarımıza, ülkemize, insanlara borcumuz. Bu sebeple hepimiz aynı zamanda bir öğretmeniz. -- İnsan "DeNiZiN" olmadığı yerde... "UmuT" adına MARTI olmalı... Olmalı ki kararmasın yarınlar.