Sen Ne Büyük Adamsın Bahçeli

Sen Ne Büyük Adamsın Bahçeli

Sen Ne Büyük Adamsın Bahçeli İşte Oyun Böyle Kurulur – Misvak denen dergiyi çıkaran akılsızlardan, akıl fışkıran bir karikatür elbette beklemiyorum. Hatta onların karalamaları karikatür bile sayılmaz.

Neyse ben herkesin dediği şeyleri diyerek sizin zamanınızı çalmayacağım.

Bu tür şeyler, bunları yapanların bilinçaltını ele verir.

Gördüğünüz gibi silah üzerinde çeşitli tarih ve adlar var. Ortak özellikleri Haçlılara ve Batıya bağlıyor olmaları. Her ne hikmetse Haçlılara vurduğumuz son darbeye yani Kurtuluş savaşına hiç değinmemişler. Atatürk’ü anmalarını zaten beklemiyorum. İşte bunlar böyle Cumhuriyet düşmanıdır …

Elbetteki bunlar efendileri olan İngilizlere dokunan bir şeyi buraya taşıyamazdı. Zaten bu saldırıda bir İngiliz operasyonu.

reklam

İkincisi.

Biliyorsunuz önceki efendileri İsrail ve Abd idi. Bizimki de onların Bop başkanı. Feto da papazları.

İngiliz’leri yöneten akıl gerçekten akıllıdır. Arap’ların bir boku beceremeyecek kadar tembel ve beceriksiz olduklarını bilir.

Yunan, Rum ve Ermeni’lerin filanda korkak olduğunu. Örneği Yunanistanın büyük bölümü Hristiyanlık için ölüme gitmez. Kılını bile kıpırdatmaz.

Ama Türkler öylemi yaa. Adamın birini sal Müslümanların üstüne tarasın. Sonra bu adam Türk düşmanıydı de, Silahında şunlar yazıyordu, Türk’leri öldür diye müzik dinliyordu de. Türklerede siz İslamın sancaktarısınız deyip sıvazla sırtını, ondan sonra sal gitsin kimin üstüne istiyorsan. Bizimkiler başkaları için hele Araplar için ölmeyi pek sever. Tarihimiz Çöllerde ölmüş yiğitlerimiz ile doludur.

Şimdi anladınızmı Erdoğan habire niye Kraliçe ile konuşuyor. Yakınlarda yine görüştü.

Şimdi anladınızmı İsrail’in papazı Fetö’ye dokunulupta İngilizlerin papazı olan öbür tarikatlara niye dokunulmadı.

Yakında anlarsınız Beka sorunumuzmu var yoksa Patlıcan sorunumuzmu. Sen ne büyük adamsın Bahçeli diye sosyal medya yıkılacak göreceksiniz.

Hey yavrum hey işte oyun böyle kurulur.

İşte algılarımız böyle inşa ediliyor.

Efendi değişti, Başkanlık değişti, kader değişmedi !

Şarkıda dediği gibi. Yine bize hasret yine bize hüsran, demek yine bize esmer günler düştü.

19 Mart 2019

Mehmet Demirel

 

Dünyayı Sömürenlerin Düzeni isimli yazımı okumak için TIKLAYIN

Bilginin en büyük güç olduğuna inanıyorum. Bu nedenle hepinizin güçlü olması için uğraşıyorum. Bilgi paylaştıkça güzeldir. Atamızın emanet ettiği vatanımızın yılmaz bir neferiyim. Kuzularımın can yoldaşıyım.