Küresel Göç Planı

Küresel Göç Planı

Küresel Göç Planı

Küresel güçler kitleleri daha kolay kontrol edip, zamanla yok etmek için bir yöntem geliştirdi.’’ İnsanları şehirlerde toplamak.’’

Yıllar yılı şehir yaşamı insanlara özendirildi. Köy yaşamı ve kültürü aşağılandı.

Amaç insanları ‘ üreten köylüden, tüketen şehirliye dönüştürmekti.’  Medya bu işin tek ayağı değildi. Kırsaldaki insanlar ekonomik yönden sıkıştırıldı. Geçinemeyen insanlar toprağını terketti.

Diğer bir ayağıda terördü. İnsanlar köylerinden kovalandı, kaçırtıldı. Köyler boşaldı, dağlar boş kaldı, otlar boşa çürüdü.  Köylere hizmet götürülmedi. Kırsal yoksun bırakıldı.

reklam

Sonuç olarak şehirler insanların daha kolay kontrol edildiği ve toplu olarak imhanın kolaylaştığı toplama kamplarına dönüştü. Günümüzde şehir toplumu beslenme yönünden sanayi üretimine bağlı hale geldi.

Medya ile kolayca yönetilip yönlendiriliyorlar ve kimyasallar ile zehirleniyorlar.

Bir düşünün şehirde günlerce elektrik kesilse ne olur ?

Yada susuz kalsa ?. Hiçbir sanayi gıdasına ulaşılmasa? Ya hiçbir ilaca ve sağlık hizmetine ulaşamasaydınız? Hiç akaryakıt olmasa ?

Gördünüzmü şehirdeki insan bağımsız değil. Bunlar olmazsa şehirler ölüm kamplarına dönüşür.

Ama köyde bunların hiçbiri olmasada hiçbirşey olmaz. Böyle bir durumda hayat daha zor olur ama bir felaket olmaz.

Şimdi ikinci aşamaya geçildi. Kırsaldaki tarım arazilerini küresel güçler topluyor. Tarımda halkın elinden alınıp seçkin bir azınlık tarafından tekelleştiriliyor.

Size şöyle bir bağlantı aktarayım. Bayer dünya ilaç devi.

Bayer dünya tohum ve tarımsal ilaç devi Monsantoyu satın aldı. Cargill dünya mısır şurubu ve yapay tatlandırıcı devi.

Cargill Monsantoya bağlı. Cargill Ülker ile ortak oldu. Türkiye’deki  Şeker fabrikalarını alanlar Cargill ve ortakları. Ülker Türkiye’de gıda sanayii devi.

Şimdi bir düşünün Turkiye’deki tarım arazileri bu ortakların eline geçince ne olur, ki büyük ölçüde arazileri ellerine geçirdiler bile.

Size soruyorum, Enerjide dışa bağımlı bir ülkeyiz diymi ?

İlaç deseniz, bizim ilaç sanayimiz yok gibi. Ağrı kesici ve basit ilaçlardan söz etmiyorum. Pahalı ve daha hayati öneme sahip ilaçlardan söz ediyorum. İlaçda şu anda dışa bağımlıyız.

Birde gıdada bağımlı olduğumuzu düşünün.

İşte ozaman artık hiçbirşeye direnemeyiz. Bize her istediklerini yaptırırlar. Enerjinizi keserler, ilaçsız bırakırlar, birde aç bıraktılarmı ne yapabilirsiniz?

Evet bizi tam olarak teslim aldıklarında yok etmeye başlayacaklar. Bu öyle topla tüfekle olmayacak.

Daha ucuz ve kesin bir çözümleri var. Zehirli Gıdalar. Yani GDO.

Sanayi üretimi ellerinde ve tarım üretimide tamamen ellerine geçince, kısırşılaştıran, kanser eden, bizi yavaş yavaş öldüren gıdalar ile yok edecekler.

Yok olmak istemiyorsak üretmeliyiz.

Mehmet Demirel

Bilginin en büyük güç olduğuna inanıyorum. Bu nedenle hepinizin güçlü olması için uğraşıyorum. Bilgi paylaştıkça güzeldir. Atamızın emanet ettiği vatanımızın yılmaz bir neferiyim. Kuzularımın can yoldaşıyım.