Culotte Pantolon Modası

Culotte Pantolon Modası

Culotte Pantolon Modası

Her geçen gün yeni bir moda ikonu ile karşılaşıyor olsak da bazı şeyler varki asla modası geçmiyor. Onlardan biri de Culotte Pantolon Modası. Bol kesim kumaşlı ve kısa pantolon olarak bildiğimiz Culotte pantolon, modası hiç geçmeyecek bir kıyafet olmayı başarmış görünüyor. Peki bu pantolonu kombinlemek  sanıldığı kadar zor mu ?

Öncelikle belirtmek isteriz ki eğer hala bu pantolon modeli ile tanışmadıysanız gardroplarınızda mutlaka ona yer ayırmalısınız. Geniş kesim pantolonların fazla kiloları gizlemekte ustaca bir seçim olduğu düşünüldüğünde ne demek istediğimizi daha kolay anlayabilirsiniz. Hem şık hem de ince görünmek istiyorsanız tercihiniz bol kesim pantolon olmalıdır. Pantolon modeli kıyaslamalarında tercihler şüphesiz kadınların vücut ölçülerine göre yapılmalıdır. Kadınlar, alış veriş konusunda erkekler gibi değildirler. Erkekler, pantolonları alırken bedenlerine dikkat ederler. Model konusunda pek ayrım yapmazlar, yaptıkları zaman da bunu beden yapılarına göre belirlemezler. Ancak kadınlar kesinlikle bedensel ölçülerine göre beden değil , model seçerler. Model seçiminden sonra ise beden arayışına girebilirler.

Bol kesim pantolon modelleri arasında Culotte pantolon modası hiç geçemeyen bir  pantolon modeli .

Culotte Pantolon Modası Size Neler Katar ?

Modelimizde başlıca unsurlardan biri, umarsız ve özgüveni yüksek, kendine güvenen bir insan karakteridir. Bu modelin daha çok spor kombinlenmesi gerekse de klasik kombinlenebilme gibi bir durum da söz konusu.

Culotte Pantolon için ayakkabı tercihi kısa ve bilekte hatta ayak kemiğinde biten modeller tercih edilmelidir. Umarsızlığı arttırmak için ise renkli çoraplar tercih edilebilir. Kendi ayakları üzerinde duran, güçlü kadın imajı çizmek için ise kalın tabana sahip midi olarak nitelendirilen  botlar tercih edilebilir. Kalın topuklu bu midi botlar ile imajınız güçlenecektir. Trençkot ile kombinleyecekseniz içerisinde bir gömlek giymeniz size bilgin bir hava katacaktır. Eğer sofistike bir tarzınız varsa beyaz gömlek giymeniz faydanıza olacaktır.

Eğer kadınsı duruşunuzu ön plana çıkarmak gibi bir amacınız varsa bir kaban, bir gömlek, ve sadece topluklu ayakkabı yeterli olacaktır. Uzakdoğunun karakte kıyafetlerini bilirsiniz. Karate pantolonunu andıran bu Culotte Pantolon modellerini istediğiniz bütün kıyafetlerle kombinlemeniz mümkün.

Berin Softa

...love was just a glance away