Cep Telefonu için En iyi Antivirüs Programı

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs Programı

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs Programı

Android işletim sistemli telefonlar ve tabletler en çok kullanılan işletim sistemlerinin başında yer alıyor.

Hatta işletim sistemleri arasında kullanım sayısı olarak Windows platformunu yakalamış durumda.

Böylesine yaygın olarak kullanılan bir işletim sistemi kitlesi tabii ki kötü niyetli saldırganlarında ilgi alanında oluyor.

Aynen bilgisayarlarımızda olduğu gibi android işletim sistemli telefon ya da tabletlerimizde dış tehditlere karşı antivirüs yazılımları ile korunmalılar.

reklam

Android telefonunuzu virüs, anti-spy, malware, trojan remover, antiLogger, keylogger, ransomware ve daha nicelerine karşı korumak çok önemli.

Bu yazımda android cihazlarınızda kullanabileceğiniz 2018 yılı antivirüs testlerinde başarılı sonuçlar almış antivirüs uygulamalarına yer vereceğim.

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs Programı

2018 Android İçin En İyi Antivirüs ve Güvenlik Programları

Samsung, Lenovo, Huawei, LG, Sony, Xiaomi, Vestel, Coolpad, ZTE, Acer, Asus, Toshiba gibi android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizi virüslere ve diğer zararlılara karşı koruyabileceğiniz en iyi antivirüs uygulamaları listesi.

Avast Mobile Security & Antivirus:Cep Telefonu için En iyi Antivirüs Programı

Android için Avast Mobile Security virüslü dosyaları, gizli bilgileri kimlik avı yöntemiyle ele geçirme gibi arzu edilmeyen faaliyetlere; kötü amaçlı ve casus yazılımlara ve de truva atları gibi kötü virüslere karşı tarar ve güvenliği sağlar.

Bu en yeni sürüm daha önce sadece abonelere sunulan özellikleri içermekte olup, şimdi tümüyle ÜCRETSİZDİR!

Avira Antivirus Security:

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs Programı

Avira Antivirus Security telefonunuzun içeriklerinin (kişisel verilerinizin) güvende kalmasını sağlar.

 Malware / casus yazılımdan arındırma için ücretsiz bir antivirüs uygulaması olan tam özellikle ücretsiz mobil güvenlik uygulaması ve kaybolan/çalınan akıllı telefonunuzu veya tabletinizi güvene alarak korumanıza yarar.

Trend Micro Dr.Safety :Cep Telefonu için En iyi Antivirüs Programı

Dr. Safety, zararlı Android uygulamalarını önlemek için Trend Micro virüs tarama sistemini kullanıyor.

Virüslere ve casus yazılımlara karşı korumada çevrimiçi gizliliğinizi korumanın, kaybolan telefonunuzu bulmanın, Facebook’ta sizi yabancılardan korumanın ve banka hesabınızdan para çalabilen zararlı uygulamaları tespit etmenin yollarını tam olarak biliyor.

Sürekli olarak güncellenen, bulut tabanlı koruma sistemi sayesinde günde 250 milyon tehdidi algılayan Dr. Safety, dolaşım halindeki her zararlı yazılımı bulabiliyor.

Bitdefender Mobile Security & Antivirus:

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs ProgramıAndroid cihazlar için en gelişmiş siber güvenlik uygulaması, cihazınızı internet tehditlerine ve veri hırsızlarına karşı mutlak koruma sağlar.

Bağımsız IT-Güvenlik Enstitüsü AV-TEST’e göre, Bitdefender Mobile Security, 2015 & 2016 En İyi Android Güvenlik Ürünü’dür!

Ücretsiz indirme size uygulamayı 14 gün boyunca deneme süreli olarak kullanabiliyorsunuz.

Eset Mobile Security & Antivirus:

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs Programı

Eset Mobile ile akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, ESET’in üstün internet güvenliği çözümü Mobile Security & Antivirus ile koruyarak internetin ve online alışverişin tadını çıkarın.

Yükleme sonrasında otomatik olarak, 30 günlüğüne tüm PREMIUM özellikleri sınırsız kullanabilirsiniz.

30 gün sonrasında satın alırsanız sınırsız kullanabilmektesiniz.

Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security:

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs ProgramıKaspersky Lab’den Android cihazlar için ücretsiz antivirüs ve telefon güvenliği çözümü.

Kaspersky Internet Security for Android, akıllı telefonlarınızın ve tabletlerinizin yanı sıra cihazlarınızdaki her türlü kişisel veriyi de tehlikeli mobil tehditlere, virüslere, casus yazılımlara, Trojanlara ve benzeri tehditlere karşı koruyan ÜCRETSİZ indirilebilen bir antivirüs çözümüdür

Norton Security and Antivirus:

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs Programı

Norton Security & Antivirus, akıllı telefonunuz ya da tabletiniz için hepsi bir arada mobil güvenlik ve virüs koruma uygulamasıdır.

Norton’un Android cihazlar için en iyi antivirüs çözümünün son versiyonunu hemen indirin.

Android™ akıllı telefonunuz ve tabletiniz için hazırlanmıştır.

Kaybolan ya da çalınan telefonunuzu, SMS ile uzaktan kilitleyin.

Cihazınızı yavaşlatabilecek ya da ona zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım ve virüs barındıran uygulamaları tarayın ve temizleyin.

AVG Antivirüs Programı Android (virüs temizleme):

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs ProgramıZararlı virüslerden ve yazılımlardan korumaya yardımcı olması için AVG AntiVirus FREE 2018 – Android™ uygulamasını edinin.

Uygulama Kilidi, Fotoğraf Kasası, Wi-Fi Güvenlik Taraması ve Uygulama İzinleri danışmanı ile kişisel verilerinizi güvende tutun.

Malwarebytes Güvenlik: Antivirus & Anti-Malware:

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs ProgramıTelefonunuzu malware, spyware, trojanlar ve rootkitler gibi zararlı tüm yazılımlardan korumak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bilgisayar ortamından da az çok bilinen yazılımlardan bir tanesi.

McAfee Mobile Security:

Cep Telefonu için En iyi Antivirüs ProgramıÜCRETSİZ McAfee Mobile Security, McAfee’nin ödüllü Hırsızlık Önleme, Cihaz Bulma, Uygulama Gizliliği Koruması, Antivirüs, Performans Optimizasyonu ve Güvenlik özellikleriyle Android telefonunuzun veya tabletinizin performansını artırır.

Not: Yukarıdaki sıralama rastgele olup türünün en iyi antivirüs uygulamalarına listede yer verilmiştir.

Uygulamaların bazıları 30 günlere varan ücretsiz premium özelliği kullandırmakta, bazıları ise satın almanızı isteyebilir.

Hatta bilgisayarınız için antivirüs sahibi olursanız çoğu firma mobil uygulamasını ücretsiz hizmetinize sunmaktadır.

Liste daha fazla uzatılabilirdi ancak işin ehli uygulamaları tercih etmenizde yarar var.

Selçuk Softa

Akıllı Telefonu Hızlandırmanın Yolları için yazımı okuyabilirsiniz.

Hepimiz hayat öğrencileriyiz. Öğrendiğimiz o dersleri ihtiyacı olanlara öğretmek de hayata, ailemize, arkadaşlarımıza, ülkemize, insanlara borcumuz. Bu sebeple hepimiz aynı zamanda bir öğretmeniz. -- İnsan "DeNiZiN" olmadığı yerde... "UmuT" adına MARTI olmalı... Olmalı ki kararmasın yarınlar.